CIC - ENGINEERING & DEVELOPMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Porumbacu de Sus, Comuna Porumbacu de Jos, înmatriculată la 25 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CIC - ENGINEERING & DEVELOPMENT S.R.L.
- CUI
- 31722150
- Nr. înmatriculare
- J32/1985/2023
- EUID
- ROONRC.J32/1985/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 32, Sat Porumbacu de Sus, Comuna Porumbacu de Jos, Sibiu
- Localitate
- Sat Porumbacu de Sus, Comuna Porumbacu de Jos, Sibiu
- Cod poștal
- 557192
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 5 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BĂLUŢ MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sibiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 41.809 lei | 5.740 lei | 36.069 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 41.809 lei | 5.740 lei | 36.069 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 41.809 lei | 5.740 lei | 36.069 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 41.809 lei | 5.740 lei | 36.069 lei |
| 2021 | — | -500 lei | — | 42.309 lei | 6.240 lei | 36.069 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 42.309 lei | 5.740 lei | 36.569 lei |
| 2019 | — | 0 lei | 0 | 42.309 lei | 5.740 lei | 36.569 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 42.309 lei | 5.740 lei | 36.569 lei |
| 2017 | 37.494 lei | -1.114 lei | 3 | 42.309 lei | 5.740 lei | 36.569 lei |
| 2016 | 66.735 lei | 37.279 lei | 1 | 70.565 lei | 32.881 lei | 37.684 lei |
| 2015 | 3.000 lei | -95 lei | 1 | 24.007 lei | 23.602 lei | 405 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 1.050 lei | 950 lei | 100 lei |
| 2013 | 0 lei | -100 lei | — | 1.050 lei | 950 lei | 100 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.617 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.617 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.617 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.617 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 500 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 500 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.117 lei
- Datorii
- 6.240 lei
- Capitaluri
- 36.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.117 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.117 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.117 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.494 lei
- Venituri totale
- 37.494 lei
- Cheltuieli totale
- 38.233 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 739 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.114 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 41.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.545 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.117 lei
- Datorii
- 5.740 lei
- Capitaluri
- 36.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.735 lei
- Venituri totale
- 66.735 lei
- Cheltuieli totale
- 28.120 lei
- Profit brut
- 38.615 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.279 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 69.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.845 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.073 lei
- Datorii
- 32.881 lei
- Capitaluri
- 37.684 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.000 lei
- Venituri totale
- 3.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.005 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 95 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 23.360 lei
- Stocuri
- 20.126 lei
- Creanțe
- 3.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 234 lei
- Datorii
- 23.602 lei
- Capitaluri
- 405 lei
- Capital subscris vărsat
- 600 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 403 lei
- Stocuri
- 170 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 233 lei
- Datorii
- 950 lei
- Capitaluri
- 100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 100 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100 lei
- Active imobilizate
- 647 lei
- Active circulante
- 403 lei
- Stocuri
- 170 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 233 lei
- Datorii
- 950 lei
- Capitaluri
- 100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (1)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013