CHRIST ART MASTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Vulcan, înmatriculată la 22 mai 2014.
Identitate
- Denumire legală
- CHRIST ART MASTER S.R.L.
- CUI
- 33195855
- Nr. înmatriculare
- J20/462/2014
- EUID
- ROONRC.J20/462/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 mai 2014
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE TITULESCU, nr. 67, bl. D10, sc. 1, ap. 31, Municipiul Vulcan, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Vulcan, Hunedoara
- Cod poștal
- 336200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.05.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CUCIUC TEODOSIE IULIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Hunedoara.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -352 lei | — | 54.415 lei | 92 lei | 54.323 lei |
| 2024 | 19.000 lei | 9.387 lei | — | 54.767 lei | 92 lei | 54.675 lei |
| 2023 | — | -54 lei | — | 45.288 lei | 0 lei | 45.288 lei |
| 2022 | 2.000 lei | 864 lei | — | 45.342 lei | 0 lei | 45.342 lei |
| 2021 | 20.500 lei | 19.243 lei | — | 44.838 lei | 360 lei | 44.478 lei |
| 2020 | 22.500 lei | 19.599 lei | — | 32.475 lei | 240 lei | 32.235 lei |
| 2019 | 3.990 lei | 2.829 lei | — | 12.681 lei | 45 lei | 12.636 lei |
| 2018 | 12.000 lei | 8.586 lei | — | 19.479 lei | 105 lei | 19.374 lei |
| 2017 | 7.000 lei | 4.710 lei | — | 10.788 lei | 0 lei | 10.788 lei |
| 2016 | 4.300 lei | 3.427 lei | — | 6.208 lei | 131 lei | 6.077 lei |
| 2015 | 3.400 lei | 2.410 lei | — | 4.077 lei | 17 lei | 4.060 lei |
| 2014 | 4.800 lei | 1.450 lei | — | 1.722 lei | 72 lei | 1.650 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 352 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 352 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 352 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.415 lei
- Stocuri
- 2.417 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 51.998 lei
- Datorii
- 92 lei
- Capitaluri
- 54.323 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.000 lei
- Venituri totale
- 19.000 lei
- Cheltuieli totale
- 7.868 lei
- Profit brut
- 11.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.387 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.767 lei
- Stocuri
- 2.417 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.350 lei
- Datorii
- 92 lei
- Capitaluri
- 54.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 54 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 54 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.288 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45.288 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 45.288 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.000 lei
- Venituri totale
- 2.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.076 lei
- Profit brut
- 924 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 864 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.342 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45.342 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 45.342 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.500 lei
- Venituri totale
- 20.500 lei
- Cheltuieli totale
- 642 lei
- Profit brut
- 19.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.243 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.838 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.838 lei
- Datorii
- 360 lei
- Capitaluri
- 44.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.500 lei
- Venituri totale
- 22.500 lei
- Cheltuieli totale
- 2.226 lei
- Profit brut
- 20.274 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.599 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.475 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.475 lei
- Datorii
- 240 lei
- Capitaluri
- 32.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.990 lei
- Venituri totale
- 3.990 lei
- Cheltuieli totale
- 1.041 lei
- Profit brut
- 2.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.829 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.681 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.681 lei
- Datorii
- 45 lei
- Capitaluri
- 12.636 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.000 lei
- Cheltuieli totale
- 3.054 lei
- Profit brut
- 8.946 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.586 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.479 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.479 lei
- Datorii
- 105 lei
- Capitaluri
- 19.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.000 lei
- Venituri totale
- 7.000 lei
- Cheltuieli totale
- 2.080 lei
- Profit brut
- 4.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.710 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.788 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.788 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 10.788 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.300 lei
- Venituri totale
- 4.300 lei
- Cheltuieli totale
- 744 lei
- Profit brut
- 3.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.427 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.208 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.208 lei
- Datorii
- 131 lei
- Capitaluri
- 6.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.400 lei
- Venituri totale
- 3.400 lei
- Cheltuieli totale
- 888 lei
- Profit brut
- 2.512 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.077 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.077 lei
- Datorii
- 17 lei
- Capitaluri
- 4.060 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.800 lei
- Venituri totale
- 4.800 lei
- Cheltuieli totale
- 3.206 lei
- Profit brut
- 1.594 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.450 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.722 lei
- Stocuri
- 127 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.595 lei
- Datorii
- 72 lei
- Capitaluri
- 1.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2024) · valoare însumată de cel mult 18 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOREA CLOSCA SI CRISANo atribuire · cel mult 18 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
servicii prestate de artisti
18.000 lei · SCOALA GIMNAZIALA HOREA CLOSCA SI CRISAN · CPV 92312240-5 Servicii prestate de artisti (Rev.2) · fonduri europene
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 19 iulie 2024 și 19 iulie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9603 · Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului