CHI FU CENTRAL EUROPE RE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, înmatriculată la 26 august 2016.
Identitate
- Denumire legală
- CHI FU CENTRAL EUROPE RE SRL
- CUI
- 36466118
- Nr. înmatriculare
- J2016000498521
- EUID
- ROONRC.J2016000498521
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2016
Sediu social
- Adresă
- ITHACA, nr. 8, Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu
- Localitate
- Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 5 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.08.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HSIEH YI-CHEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 63 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Giurgiu, peste 83% dintre firmele clasei. Locul 1.279 din 6.518 în tot județul, și locul 1.522 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 52%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.010.420 lei | 136.571 lei | 2 | 16.442.875 lei | 229.408 lei | 16.213.467 lei |
| 2024 | 666.067 lei | -80.840 lei | 2 | 16.205.570 lei | 128.673 lei | 16.076.897 lei |
| 2023 | 801.140 lei | 193.946 lei | 2 | 16.357.794 lei | 127.681 lei | 16.157.736 lei |
| 2022 | 879.320 lei | 126.345 lei | 2 | 16.040.128 lei | 76.337 lei | 15.963.791 lei |
| 2021 | 1.049.974 lei | 253.503 lei | 2 | 15.955.954 lei | 118.508 lei | 15.837.446 lei |
| 2020 | 1.020.959 lei | 280.817 lei | 3 | 15.650.332 lei | 64.589 lei | 15.585.743 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2018 | 1.554.875 lei | 1.007.733 lei | 3 | 15.248.806 lei | 92.085 lei | 14.811.887 lei |
| 2017 | 1.037.455 lei | -404.564 lei | 2 | 14.733.349 lei | 14.090.285 lei | 32.364 lei |
| 2016 | — | -8.476 lei | 2 | 6.936.692 lei | 6.499.764 lei | 436.928 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.010.420 lei
- Venituri totale
- 1.347.995 lei
- Cheltuieli totale
- 1.171.133 lei
- Profit brut
- 176.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 136.571 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.496.246 lei
- Active circulante
- 5.946.629 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101.869 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.844.760 lei
- Datorii
- 229.408 lei
- Capitaluri
- 16.213.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 666.067 lei
- Venituri totale
- 988.637 lei
- Cheltuieli totale
- 1.041.894 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.257 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 80.840 lei
- Active imobilizate
- 10.833.679 lei
- Active circulante
- 5.371.891 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.329.670 lei
- Datorii
- 128.673 lei
- Capitaluri
- 16.076.897 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 801.140 lei
- Venituri totale
- 1.215.720 lei
- Cheltuieli totale
- 1.009.946 lei
- Profit brut
- 205.774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 193.946 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.161.785 lei
- Active circulante
- 5.196.009 lei
- Stocuri
- 4.700 lei
- Creanțe
- 163.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.027.957 lei
- Datorii
- 127.681 lei
- Capitaluri
- 16.157.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 879.320 lei
- Venituri totale
- 1.108.290 lei
- Cheltuieli totale
- 971.759 lei
- Profit brut
- 136.531 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 126.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.485.906 lei
- Active circulante
- 4.554.222 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.003 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.518.219 lei
- Datorii
- 76.337 lei
- Capitaluri
- 15.963.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.049.974 lei
- Venituri totale
- 1.171.136 lei
- Cheltuieli totale
- 906.156 lei
- Profit brut
- 264.980 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 253.503 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.820.484 lei
- Active circulante
- 4.135.470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 101.349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.034.121 lei
- Datorii
- 118.508 lei
- Capitaluri
- 15.837.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.020.959 lei
- Venituri totale
- 1.135.166 lei
- Cheltuieli totale
- 843.545 lei
- Profit brut
- 291.621 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 280.817 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.155.081 lei
- Active circulante
- 3.495.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.701 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.465.550 lei
- Datorii
- 64.589 lei
- Capitaluri
- 15.585.743 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.554.875 lei
- Venituri totale
- 1.868.770 lei
- Cheltuieli totale
- 842.350 lei
- Profit brut
- 1.026.420 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.007.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.824.070 lei
- Active circulante
- 2.424.736 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.467 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.413.269 lei
- Datorii
- 92.085 lei
- Capitaluri
- 14.811.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 14.217.194 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.037.455 lei
- Venituri totale
- 1.270.726 lei
- Cheltuieli totale
- 1.664.523 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 393.797 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 404.564 lei
- Active imobilizate
- 13.158.611 lei
- Active circulante
- 1.574.738 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 386.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.188.000 lei
- Datorii
- 14.090.285 lei
- Capitaluri
- 32.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 445.404 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 39.769 lei
- Cheltuieli totale
- 48.160 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.391 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.476 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.936.692 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.936.692 lei
- Datorii
- 6.499.764 lei
- Capitaluri
- 436.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 445.404 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului