CEZIANA SLOT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Craiova, înmatriculată la 27 iunie 2013.
Firma nu este în funcțiune: în insolvență. Firma se află într-o procedură de insolvență sau faliment. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- CEZIANA SLOT SRL
- CUI
- 31930658
- Nr. înmatriculare
- J16/1061/2013
- EUID
- ROONRC.J16/1061/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2013
Sediu social
- Adresă
- FILIP LAZĂR, nr. 2, bl. F6, sc. 1, ap. 13, Municipiul Craiova, Dolj
- Localitate
- Municipiul Craiova, Dolj
Contact
- Telefon
- 0767 058 028
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- faliment (cod 1070, din 8 iul)
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (cod 1139, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 1.187.621 lei.
- Obligații principale
- 1.038.142 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 149.479 lei
- Din care contestate
- 0 lei
- Mențiune ANAF
- Faliment
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 1.038.142 lei | 149.451 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | — | 21 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | — | 7 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Dolj →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- SIERRA QUADRANT SPRL FILIALA BUCUREŞTI — lichidator judiciar provizoriu
- SIERRA QUADRANT SPRL (FOSTA SIERRA QUADRANT SRL) — lichidator judiciar provizoriu
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30.161.645 lei | -1.169.971 lei | 4 | 5.377.676 lei | 1.119.605 lei | 4.258.071 lei |
| 2023 | 128.685.090 lei | 4.155.333 lei | 12 | 9.341.398 lei | 3.922.162 lei | 6.601.394 lei |
| 2022 | 99.504.103 lei | 4.247.815 lei | 13 | 9.812.144 lei | 4.668.164 lei | 5.524.255 lei |
| 2021 | 75.604.740 lei | 4.053.146 lei | 15 | 6.731.096 lei | 1.470.815 lei | 5.342.756 lei |
| 2020 | 47.002.096 lei | 2.521.613 lei | 17 | 6.815.288 lei | 3.077.574 lei | 3.808.981 lei |
| 2019 | 51.401.245 lei | 2.717.361 lei | 25 | 5.122.961 lei | 1.575.501 lei | 3.617.368 lei |
| 2018 | 36.457.976 lei | 1.511.599 lei | 24 | 3.394.227 lei | 1.095.474 lei | 2.374.464 lei |
| 2017 | 25.747.033 lei | 1.260.712 lei | 24 | 2.384.662 lei | 1.146.614 lei | 1.304.971 lei |
| 2016 | 22.200.801 lei | 740.096 lei | 28 | 1.299.622 lei | 1.285.709 lei | 80.176 lei |
| 2015 | 11.312.472 lei | -356.768 lei | 19 | 819.925 lei | 1.543.363 lei | -657.298 lei |
| 2014 | 4.792.587 lei | -164.267 lei | — | 430.296 lei | 690.577 lei | -241.531 lei |
| 2013 | 1.028.061 lei | -46.936 lei | — | 185.707 lei | 217.227 lei | -16.936 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 30.161.645 lei
- Venituri totale
- 33.564.601 lei
- Cheltuieli totale
- 34.565.020 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.000.419 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.169.971 lei
- Active imobilizate
- 52.008 lei
- Active circulante
- 5.325.668 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.651.879 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.673.789 lei
- Datorii
- 1.119.605 lei
- Capitaluri
- 4.258.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 128.685.090 lei
- Venituri totale
- 128.711.559 lei
- Cheltuieli totale
- 123.968.042 lei
- Profit brut
- 4.743.517 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.155.333 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.255.663 lei
- Active circulante
- 7.085.735 lei
- Stocuri
- 5.734 lei
- Creanțe
- 1.035.893 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.044.108 lei
- Datorii
- 3.922.162 lei
- Capitaluri
- 6.601.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 99.504.103 lei
- Venituri totale
- 99.523.833 lei
- Cheltuieli totale
- 94.567.937 lei
- Profit brut
- 4.955.896 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.247.815 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.216.711 lei
- Active circulante
- 7.595.433 lei
- Stocuri
- 13.480 lei
- Creanțe
- 3.611.739 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.970.214 lei
- Datorii
- 4.668.164 lei
- Capitaluri
- 5.524.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- faliment (8 iul → prezent)
- este sub incidența Legii nr. 85/2014 (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: este sub incidența Legii nr. 85/2014
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului