CETERASII DE LA GHERLA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Gherla, înmatriculată la 22 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CETERASII DE LA GHERLA S.R.L.
- CUI
- 41157704
- Nr. înmatriculare
- J2019002146122
- EUID
- ROONRC.J2019002146122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- ROMANĂ, nr. 77, Municipiul Gherla, Cluj
- Localitate
- Municipiul Gherla, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 9 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUNEA GAVRIL IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 75 din 99 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Cluj, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 35.684 din 42.438 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 195%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.000 lei | 19.431 lei | — | 85.317 lei | 81.427 lei | -22.667 lei |
| 2024 | 10.500 lei | 3.048 lei | — | 99.387 lei | 98.609 lei | -42.098 lei |
| 2023 | — | -10.615 lei | — | 122.207 lei | 106.799 lei | -45.146 lei |
| 2022 | 2.500 lei | -8.918 lei | — | 129.541 lei | 87.200 lei | -34.532 lei |
| 2021 | — | -12.145 lei | 1 | 121.984 lei | 54.227 lei | -25.435 lei |
| 2020 | 36.375 lei | -35.427 lei | 2 | 141.731 lei | 45.392 lei | -13.171 lei |
| 2019 | 117.560 lei | 17.856 lei | 2 | 206.784 lei | 30.755 lei | 18.056 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.000 lei
- Venituri totale
- 47.325 lei
- Cheltuieli totale
- 24.191 lei
- Profit brut
- 23.134 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.431 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.301 lei
- Active circulante
- 31.016 lei
- Stocuri
- 14.276 lei
- Creanțe
- 2.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.240 lei
- Datorii
- 81.427 lei
- Capitaluri
- -22.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.500 lei
- Venituri totale
- 28.178 lei
- Cheltuieli totale
- 24.549 lei
- Profit brut
- 3.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.048 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.370 lei
- Active circulante
- 22.017 lei
- Stocuri
- 14.276 lei
- Creanțe
- 3.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.538 lei
- Datorii
- 98.609 lei
- Capitaluri
- -42.098 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 16.319 lei
- Cheltuieli totale
- 26.934 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.615 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.615 lei
- Active imobilizate
- 100.439 lei
- Active circulante
- 21.768 lei
- Stocuri
- 14.276 lei
- Creanțe
- 2.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.992 lei
- Datorii
- 106.799 lei
- Capitaluri
- -45.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante · valoare însumată de cel mult 72 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA BONTIDA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BONTIDA)o atribuire · cel mult 66 mii lei
- Comuna Cupseni (Primaria Cupseni)o atribuire · cel mult 6 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23479209
Prestare servicii muzicale, impresariat, creare si interpretare artistica
6.000 lei · Comuna Cupseni (Primaria Cupseni) · CPV 92312000-1 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23684053
SERVICII ORGANIZARE EVENIMENT,,FIII COMUNEI BONȚIDA,, 08 SEPT- 2019
66.000 lei · COMUNA BONTIDA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BONTIDA) · CPV 92312000-1 · Cumparare directa
Clasamentul contractelor publice din Cluj →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului