CEO SOLMAZ CONSULT & TRADING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bungetu, Comuna Văcărești, înmatriculată la 11 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CEO SOLMAZ CONSULT & TRADING S.R.L.
- CUI
- 48470279
- Nr. înmatriculare
- J15/877/2023
- EUID
- ROONRC.J15/877/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- DC 50, nr. 157bis, Sat Bungetu, Comuna Văcărești, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Bungetu, Comuna Văcărești, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SOLMAZ SAIM — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.063 lei | — | 2.626 lei | 5.453 lei | -2.827 lei |
| 2024 | — | -496 lei | — | 2.736 lei | 3.500 lei | -764 lei |
| 2023 | 85 lei | -429 lei | — | 771 lei | 1.000 lei | -229 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.063 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.063 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.063 lei
- Active imobilizate
- 574 lei
- Active circulante
- 2.052 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 346 lei
- Datorii
- 5.453 lei
- Capitaluri
- -2.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 496 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 496 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 496 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.736 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.706 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.030 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- -764 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 85 lei
- Venituri totale
- 85 lei
- Cheltuieli totale
- 514 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 429 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 429 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 206 lei
- Casa și conturi la bănci
- 565 lei
- Datorii
- 1.000 lei
- Capitaluri
- -229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului