CENTRUL MEDICAL MH SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 29 august 2013.
Identitate
- Denumire legală
- CENTRUL MEDICAL MH SRL
- CUI
- 32188930
- Nr. înmatriculare
- J40/10826/2013
- EUID
- ROONRC.J40/10826/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 august 2013
Sediu social
- Adresă
- NERVA TRAIAN, nr. 5, bl. M65, et. 9, ap. 50, TRONSON II, CAMERA 4, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 4 mar)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 02.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOTOBOC BOGDAN — administrator
- PARFENIE OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.113.117 lei | 19.423 lei | 11 | 1.504.043 lei | 1.100.959 lei | 403.084 lei |
| 2022 | 983.108 lei | 330.173 lei | 10 | 2.585.107 lei | 2.099.066 lei | 486.041 lei |
| 2021 | 1.030.690 lei | 105.951 lei | 10 | 2.209.021 lei | 2.053.153 lei | 155.868 lei |
| 2020 | 1.135.073 lei | -39.457 lei | 15 | 1.949.139 lei | 1.899.222 lei | 49.917 lei |
| 2019 | 1.221.954 lei | 15.540 lei | 17 | 1.942.760 lei | 1.853.386 lei | 89.374 lei |
| 2018 | 1.260.074 lei | 1.078 lei | 17 | 1.864.189 lei | 1.796.567 lei | 67.622 lei |
| 2017 | 1.256.039 lei | 25.547 lei | 15 | 1.852.245 lei | 1.785.701 lei | 66.544 lei |
| 2016 | 1.273.986 lei | 16.855 lei | 16 | 1.859.247 lei | 1.818.250 lei | 40.997 lei |
| 2015 | 1.189.514 lei | 649 lei | 18 | 1.605.965 lei | 1.618.560 lei | 24.142 lei |
| 2014 | 525.830 lei | 23.289 lei | 17 | 462.218 lei | 438.725 lei | 23.493 lei |
| 2013 | 0 lei | -796 lei | 0 | 494 lei | 290 lei | 204 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.113.117 lei
- Venituri totale
- 1.113.128 lei
- Cheltuieli totale
- 1.084.244 lei
- Profit brut
- 28.884 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 458.530 lei
- Active circulante
- 1.045.513 lei
- Stocuri
- 660.664 lei
- Creanțe
- 378.762 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.087 lei
- Datorii
- 1.100.959 lei
- Capitaluri
- 403.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 983.108 lei
- Venituri totale
- 1.271.254 lei
- Cheltuieli totale
- 931.990 lei
- Profit brut
- 339.264 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 330.173 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 535.816 lei
- Active circulante
- 2.049.291 lei
- Stocuri
- 392.949 lei
- Creanțe
- 1.656.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 268 lei
- Datorii
- 2.099.066 lei
- Capitaluri
- 486.041 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.030.690 lei
- Venituri totale
- 1.070.012 lei
- Cheltuieli totale
- 953.766 lei
- Profit brut
- 116.246 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 105.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 225.126 lei
- Active circulante
- 1.983.895 lei
- Stocuri
- 190.078 lei
- Creanțe
- 1.800.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- -6.831 lei
- Datorii
- 2.053.153 lei
- Capitaluri
- 155.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.135.073 lei
- Venituri totale
- 1.135.484 lei
- Cheltuieli totale
- 1.163.590 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.106 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.457 lei
- Active imobilizate
- 54.810 lei
- Active circulante
- 1.894.329 lei
- Stocuri
- 159.746 lei
- Creanțe
- 1.721.981 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.602 lei
- Datorii
- 1.899.222 lei
- Capitaluri
- 49.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.221.954 lei
- Venituri totale
- 1.221.965 lei
- Cheltuieli totale
- 1.194.324 lei
- Profit brut
- 27.641 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.540 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 294.152 lei
- Active circulante
- 1.648.608 lei
- Stocuri
- 120.965 lei
- Creanțe
- 1.527.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 293 lei
- Datorii
- 1.853.386 lei
- Capitaluri
- 89.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.260.074 lei
- Venituri totale
- 1.265.130 lei
- Cheltuieli totale
- 1.245.240 lei
- Profit brut
- 19.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.078 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 171.455 lei
- Active circulante
- 1.692.734 lei
- Stocuri
- 129.648 lei
- Creanțe
- 1.534.993 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.093 lei
- Datorii
- 1.796.567 lei
- Capitaluri
- 67.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.256.039 lei
- Venituri totale
- 1.256.311 lei
- Cheltuieli totale
- 1.222.499 lei
- Profit brut
- 33.812 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.547 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 315.290 lei
- Active circulante
- 1.536.955 lei
- Stocuri
- 85.579 lei
- Creanțe
- 1.442.984 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.392 lei
- Datorii
- 1.785.701 lei
- Capitaluri
- 66.544 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.273.986 lei
- Venituri totale
- 1.285.195 lei
- Cheltuieli totale
- 1.260.015 lei
- Profit brut
- 25.180 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 586.920 lei
- Active circulante
- 1.272.327 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.265.915 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.412 lei
- Datorii
- 1.818.250 lei
- Capitaluri
- 40.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.189.514 lei
- Venituri totale
- 1.195.365 lei
- Cheltuieli totale
- 1.194.479 lei
- Profit brut
- 886 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 649 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 486.743 lei
- Active circulante
- 1.119.222 lei
- Stocuri
- 71.244 lei
- Creanțe
- 1.044.171 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.807 lei
- Datorii
- 1.618.560 lei
- Capitaluri
- 24.142 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 525.830 lei
- Venituri totale
- 534.161 lei
- Cheltuieli totale
- 506.346 lei
- Profit brut
- 27.815 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.289 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 166.574 lei
- Active circulante
- 295.644 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 279.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.237 lei
- Datorii
- 438.725 lei
- Capitaluri
- 23.493 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 796 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 796 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 796 lei
- Active imobilizate
- 409 lei
- Active circulante
- 85 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 290 lei
- Capitaluri
- 204 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului