Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 10 mai 2011.

Identitate

Denumire legală
CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL
CUI
28455290
Nr. înmatriculare
J2011000779292
EUID
ROONRC.J2011000779292
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
10 mai 2011

Sediu social

Adresă
Str. PROGRESULUI, nr. 20, Municipiul Câmpina, Prahova
Localitate
Municipiul Câmpina, Prahova
Cod poștal
105600

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 10.05.2011
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SIMION IOAN — administrator
  • TIULETE ALINA-GEORGIANA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
31,7 mil. lei02011: 292 mii lei2012: 1,7 mil. lei2013: 1,4 mil. lei2014: 1,6 mil. lei2015: 2,2 mil. lei2016: 5,1 mil. lei2017: 8,1 mil. lei2018: 10,5 mil. lei2019: 12,4 mil. lei2020: 16,3 mil. lei2021: 23,6 mil. lei2022: 24,6 mil. lei2023: 26,6 mil. lei2024: 28,6 mil. lei2025: 31,7 mil. lei20112013201520172019202120232025
Rezultat net
0-14,1 mil. lei2011: -253 mii lei2012: -570 mii lei2013: -670 mii lei2014: -809 mii lei2015: -5,9 mil. lei2016: -10,2 mil. lei2017: -14,1 mil. lei2018: -13,1 mil. lei2019: -9,9 mil. lei2020: -6,2 mil. lei2021: -2,6 mil. lei2022: -3,6 mil. lei2023: -2,5 mil. lei2024: -2,4 mil. lei2025: -2,8 mil. lei20112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 1 din 299 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Prahova, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 278 din 21.660 în tot județul, și locul 102 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202531.732.400 lei-2.769.523 lei15771.476.674 lei131.923.570 lei-62.776.417 lei
202428.637.393 lei-2.424.651 lei15373.564.787 lei129.796.523 lei-60.006.894 lei
202326.588.559 lei-2.512.795 lei15876.309.681 lei129.239.906 lei-57.582.242 lei
202224.590.411 lei-3.615.656 lei17579.809.136 lei129.405.190 lei-55.069.448 lei
202123.603.493 lei-2.592.230 lei16583.732.522 lei128.916.080 lei-51.453.791 lei
202016.286.826 lei-6.176.733 lei14287.729.583 lei129.076.994 lei-48.861.561 lei
201912.353.373 lei-9.864.509 lei17091.142.248 lei125.333.700 lei-42.684.828 lei
201810.470.804 lei-13.100.170 lei20895.016.913 lei118.254.274 lei-32.820.319 lei
20178.104.274 lei-14.141.008 lei22698.302.175 lei107.228.547 lei-19.720.149 lei
20165.071.737 lei-10.185.425 lei13599.778.826 lei93.363.227 lei-5.579.141 lei
20152.206.720 lei-5.903.794 lei5890.225.694 lei77.368.629 lei106.285 lei
20141.580.187 lei-808.673 lei1161.580.690 lei49.455.411 lei-800.812 lei
20131.430.929 lei-669.948 lei932.390.637 lei19.445.970 lei7.863 lei
20121.715.947 lei-569.637 lei105.405.511 lei6.228.195 lei-822.190 lei
2011292.061 lei-252.753 lei31.232.939 lei1.485.492 lei-252.553 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
31.732.400 lei
Venituri totale
32.666.126 lei
Cheltuieli totale
35.435.649 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
2.769.523 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.769.523 lei
Active imobilizate
67.975.524 lei
Active circulante
3.501.150 lei
Stocuri
1.224.408 lei
Creanțe
1.010.670 lei
Casa și conturi la bănci
1.266.072 lei
Datorii
131.923.570 lei
Capitaluri
-62.776.417 lei
Capital subscris vărsat
13.300.200 lei
Număr mediu de salariați
157

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
28.637.393 lei
Venituri totale
29.593.027 lei
Cheltuieli totale
32.017.678 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
2.424.651 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.424.651 lei
Active imobilizate
69.962.889 lei
Active circulante
3.601.898 lei
Stocuri
1.199.571 lei
Creanțe
965.094 lei
Casa și conturi la bănci
1.437.233 lei
Datorii
129.796.523 lei
Capitaluri
-60.006.894 lei
Capital subscris vărsat
13.300.200 lei
Număr mediu de salariați
153

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
26.588.559 lei
Venituri totale
27.516.327 lei
Cheltuieli totale
30.029.122 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
2.512.795 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
2.512.795 lei
Active imobilizate
73.995.285 lei
Active circulante
2.314.396 lei
Stocuri
958.847 lei
Creanțe
878.100 lei
Casa și conturi la bănci
477.449 lei
Datorii
129.239.906 lei
Capitaluri
-57.582.242 lei
Capital subscris vărsat
13.300.200 lei
Număr mediu de salariați
158

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Contracte publice

  • 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2025) · valoare însumată de cel mult 38 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Cei mai mari cumpărători

Ultimele 2 atribuiri

  1. Cumpărare directă

    control bacteriologic pentru spitale

    32.700 lei · Spitalul Municipal Campina · CPV 85148000-8 Servicii de analize medicale (Rev.2)

  2. T3 2020Cumpărare directă nr. DA26450512

    Test Coronavirus 2(SARS-COV-2) -PCR

    5.250 lei · Clubul Sportiv Municipal Ploiesti · CPV 85145000-7 · Cumparare directa

Clasamentul contractelor publice din Prahova

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 decembrie 2025 și 9 decembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑