CENTRU DE JOBURI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, înmatriculată la 18 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CENTRU DE JOBURI S.R.L.
- CUI
- 41911793
- Nr. înmatriculare
- J18/1344/2019
- EUID
- ROONRC.J18/1344/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE TITULESCU, nr. 3A, bl. 3A, sc. 1, et. Parter, ap. 1, camera nr. 2, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Localitate
- Municipiul Târgu Jiu, Gorj
Contact
- Telefon
- 0752 229 956
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TIŢA VICTOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7830, județul Gorj. Locul 6.665 din 8.723 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.028 lei | 13.636 lei | — | 44.595 lei | 19.549 lei | 25.046 lei |
| 2024 | 67.175 lei | 27.044 lei | — | 56.390 lei | 28.375 lei | 28.015 lei |
| 2023 | 110.477 lei | 30.962 lei | 1 | 136.826 lei | 16.120 lei | 120.706 lei |
| 2022 | 197.190 lei | 49.886 lei | 1 | 104.806 lei | 15.062 lei | 89.744 lei |
| 2021 | 131.825 lei | 38.887 lei | 1 | 48.411 lei | 8.553 lei | 39.858 lei |
| 2020 | 33.303 lei | 2.414 lei | 1 | 12.284 lei | 11.312 lei | 972 lei |
| 2019 | — | -1.642 lei | — | 559 lei | 2.001 lei | -1.442 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.028 lei
- Venituri totale
- 43.028 lei
- Cheltuieli totale
- 26.795 lei
- Profit brut
- 16.233 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.636 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 44.595 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.039 lei
- Datorii
- 19.549 lei
- Capitaluri
- 25.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.175 lei
- Venituri totale
- 69.020 lei
- Cheltuieli totale
- 36.824 lei
- Profit brut
- 32.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.390 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.707 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.683 lei
- Datorii
- 28.375 lei
- Capitaluri
- 28.015 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.477 lei
- Venituri totale
- 110.615 lei
- Cheltuieli totale
- 78.565 lei
- Profit brut
- 32.050 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.962 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 136.826 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 134.648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.178 lei
- Datorii
- 16.120 lei
- Capitaluri
- 120.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 32 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului