CEASCAI ANDRA FINANCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 10 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CEASCAI ANDRA FINANCE S.R.L.
- CUI
- 46284709
- Nr. înmatriculare
- J40/11088/2022
- EUID
- ROONRC.J40/11088/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- ZÂNELOR, nr. 18, bl. B, sc. A, ap. 4, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40438
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 24 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CEASCAI ANDRA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.600 lei | — | 204 lei | 2.699 lei | -2.495 lei |
| 2024 | — | -1.700 lei | — | 404 lei | 299 lei | 105 lei |
| 2023 | 3.250 lei | 1.605 lei | — | 2.104 lei | 299 lei | 1.805 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.600 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 204 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 204 lei
- Datorii
- 2.699 lei
- Capitaluri
- -2.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.700 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.700 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.700 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 404 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 204 lei
- Datorii
- 299 lei
- Capitaluri
- 105 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.250 lei
- Venituri totale
- 3.250 lei
- Cheltuieli totale
- 1.346 lei
- Profit brut
- 1.904 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.605 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.104 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 204 lei
- Datorii
- 299 lei
- Capitaluri
- 1.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii (CAEN Rev.2)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 32 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului