CDD ARHITEAMVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 28 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CDD ARHITEAMVEST S.R.L.
- CUI
- 37851707
- Nr. înmatriculare
- J2017001834055
- EUID
- ROONRC.J2017001834055
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- GENERAL NICOLAE ȘOVA, nr. 13 A, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410602
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHILEA IONUȚ-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 208 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7111, județul Bihor, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 11.407 din 22.588 în tot județul, și locul 4.401 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 68%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.355 lei | -191.354 lei | 3 | 1.102.757 lei | 219.900 lei | 760.056 lei |
| 2024 | 751.909 lei | 166.594 lei | 3 | 1.204.801 lei | 105.830 lei | 951.410 lei |
| 2023 | 1.099.842 lei | 305.302 lei | 3 | 877.408 lei | 92.592 lei | 784.816 lei |
| 2022 | 790.098 lei | 479.274 lei | 4 | 552.367 lei | 72.853 lei | 479.514 lei |
| 2021 | 656.340 lei | 318.774 lei | 4 | 481.038 lei | 84.606 lei | 378.353 lei |
| 2020 | 252.185 lei | 158.420 lei | 4 | 203.337 lei | 12.092 lei | 117.474 lei |
| 2019 | 246.603 lei | 25.227 lei | 3 | 175.048 lei | 23.548 lei | -40.946 lei |
| 2018 | 95.471 lei | -56.937 lei | 3 | 180.352 lei | 54.494 lei | -66.173 lei |
| 2017 | — | -9.436 lei | — | 164 lei | 9.400 lei | -9.236 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.355 lei
- Venituri totale
- 268.033 lei
- Cheltuieli totale
- 458.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 190.361 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 191.354 lei
- Active imobilizate
- 748.129 lei
- Active circulante
- 354.628 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 313.797 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.831 lei
- Datorii
- 219.900 lei
- Capitaluri
- 760.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 751.909 lei
- Venituri totale
- 759.978 lei
- Cheltuieli totale
- 578.828 lei
- Profit brut
- 181.150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 166.594 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 667.977 lei
- Active circulante
- 536.824 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 449.738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.086 lei
- Datorii
- 105.830 lei
- Capitaluri
- 951.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.099.842 lei
- Venituri totale
- 1.099.846 lei
- Cheltuieli totale
- 785.195 lei
- Profit brut
- 314.651 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 305.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 707.305 lei
- Active circulante
- 170.103 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.722 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.381 lei
- Datorii
- 92.592 lei
- Capitaluri
- 784.816 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 790.098 lei
- Venituri totale
- 808.564 lei
- Cheltuieli totale
- 321.547 lei
- Profit brut
- 487.017 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 479.274 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 261.169 lei
- Active circulante
- 291.198 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 158.914 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.284 lei
- Datorii
- 72.853 lei
- Capitaluri
- 479.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 656.340 lei
- Venituri totale
- 712.940 lei
- Cheltuieli totale
- 388.379 lei
- Profit brut
- 324.561 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 318.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 268.812 lei
- Active circulante
- 212.226 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.294 lei
- Casa și conturi la bănci
- 206.932 lei
- Datorii
- 84.606 lei
- Capitaluri
- 378.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.185 lei
- Venituri totale
- 372.439 lei
- Cheltuieli totale
- 211.787 lei
- Profit brut
- 160.652 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 158.420 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.330 lei
- Active circulante
- 178.007 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.431 lei
- Casa și conturi la bănci
- 133.576 lei
- Datorii
- 12.092 lei
- Capitaluri
- 117.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 246.603 lei
- Venituri totale
- 246.794 lei
- Cheltuieli totale
- 219.099 lei
- Profit brut
- 27.695 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.034 lei
- Active circulante
- 121.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.767 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.247 lei
- Datorii
- 23.548 lei
- Capitaluri
- -40.946 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.471 lei
- Venituri totale
- 95.471 lei
- Cheltuieli totale
- 151.453 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.982 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.937 lei
- Active imobilizate
- 118.123 lei
- Active circulante
- 62.229 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.978 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.251 lei
- Datorii
- 54.494 lei
- Capitaluri
- -66.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.436 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.436 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 164 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 164 lei
- Datorii
- 9.400 lei
- Capitaluri
- -9.236 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2024) · valoare însumată de cel mult 40 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA VARCIOROG2 atribuiri · cel mult 40 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă2 loturi
Cresterea eficientei energetice a Gradinitei din satul Serghis
14.264,35 lei · COMUNA VARCIOROG · CPV 71200000-0 Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 25 martie 2024 și 25 martie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9122 · Activități ale siturilor și monumentelor istorice (CAEN Rev.3)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.3)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului