CB COCKTAIL BAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 30 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CB COCKTAIL BAR S.R.L.
- CUI
- 39424079
- Nr. înmatriculare
- J32/786/2018
- EUID
- ROONRC.J32/786/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 147, bl. 5, sc. A, et. 4, ap. 506, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550316
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBOTARU IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sibiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.125 lei | — | 909 lei | 4.639 lei | -3.730 lei |
| 2024 | — | -1.740 lei | — | 509 lei | 2.114 lei | -1.605 lei |
| 2023 | 4.149 lei | -105 lei | — | 1.819 lei | 1.684 lei | 135 lei |
| 2022 | 4.795 lei | 4.087 lei | — | 14.664 lei | 1.344 lei | 13.320 lei |
| 2021 | 2.742 lei | 903 lei | — | 11.098 lei | 1.865 lei | 9.233 lei |
| 2020 | — | -300 lei | 0 | 9.273 lei | 943 lei | 8.330 lei |
| 2019 | 10.641 lei | 7.854 lei | — | 9.273 lei | 643 lei | 8.630 lei |
| 2018 | 4.100 lei | 576 lei | — | 1.126 lei | 350 lei | 776 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.125 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.125 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.125 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 909 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 770 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139 lei
- Datorii
- 4.639 lei
- Capitaluri
- -3.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.740 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.740 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.740 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 189 lei
- Datorii
- 2.114 lei
- Capitaluri
- -1.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.149 lei
- Venituri totale
- 4.149 lei
- Cheltuieli totale
- 4.254 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 105 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 105 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.819 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.499 lei
- Datorii
- 1.684 lei
- Capitaluri
- 135 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.795 lei
- Venituri totale
- 4.795 lei
- Cheltuieli totale
- 581 lei
- Profit brut
- 4.214 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.087 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.664 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.664 lei
- Datorii
- 1.344 lei
- Capitaluri
- 13.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.742 lei
- Venituri totale
- 2.742 lei
- Cheltuieli totale
- 1.759 lei
- Profit brut
- 983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.098 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.098 lei
- Datorii
- 1.865 lei
- Capitaluri
- 9.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 300 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.273 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.273 lei
- Datorii
- 943 lei
- Capitaluri
- 8.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.641 lei
- Venituri totale
- 10.642 lei
- Cheltuieli totale
- 2.469 lei
- Profit brut
- 8.173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.854 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.273 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.273 lei
- Datorii
- 643 lei
- Capitaluri
- 8.630 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.100 lei
- Venituri totale
- 4.100 lei
- Cheltuieli totale
- 3.401 lei
- Profit brut
- 699 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 576 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.126 lei
- Stocuri
- 69 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.057 lei
- Datorii
- 350 lei
- Capitaluri
- 776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului