CB ACTION IMOB SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 9 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CB ACTION IMOB SRL
- CUI
- 38323777
- Nr. înmatriculare
- J2017017083407
- EUID
- ROONRC.J2017017083407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- VICTORIEI, nr. 155, bl. D1, et. 9, ap. 4, TRONSON 6, BIROUL 1B, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10073
Contact
- Telefon
- 0744 390 041
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BURCEA CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 471 din 1.921 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, municipiul București, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 63.876 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 275.093 lei | 198.859 lei | 1 | 237.353 lei | 38.423 lei | 199.099 lei |
| 2024 | 189.930 lei | 99.022 lei | 1 | 152.144 lei | 50.797 lei | 99.288 lei |
| 2023 | 200.253 lei | 99.691 lei | 1 | 277.301 lei | 97.649 lei | 179.652 lei |
| 2022 | 151.490 lei | 141.868 lei | 0 | 180.713 lei | 4.339 lei | 176.374 lei |
| 2021 | 114.828 lei | 93.077 lei | 0 | 184.370 lei | 5.717 lei | 178.653 lei |
| 2020 | 103.714 lei | 78.603 lei | 0 | 214.583 lei | 32.023 lei | 182.560 lei |
| 2019 | 151.159 lei | 44.628 lei | 1 | 139.233 lei | 35.276 lei | 103.957 lei |
| 2018 | 110.252 lei | 56.953 lei | 0 | 69.153 lei | 10.126 lei | 59.329 lei |
| 2017 | 2.321 lei | 2.176 lei | — | 2.325 lei | 70 lei | 2.376 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.093 lei
- Venituri totale
- 275.094 lei
- Cheltuieli totale
- 73.549 lei
- Profit brut
- 201.545 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 198.859 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.329 lei
- Active circulante
- 236.024 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 191.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.713 lei
- Datorii
- 38.423 lei
- Capitaluri
- 199.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.930 lei
- Venituri totale
- 191.412 lei
- Cheltuieli totale
- 90.514 lei
- Profit brut
- 100.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.022 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.779 lei
- Active circulante
- 149.365 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 111.092 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.273 lei
- Datorii
- 50.797 lei
- Capitaluri
- 99.288 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.253 lei
- Venituri totale
- 200.253 lei
- Cheltuieli totale
- 98.799 lei
- Profit brut
- 101.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.691 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 277.301 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 231.084 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.217 lei
- Datorii
- 97.649 lei
- Capitaluri
- 179.652 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului