CĂTĂLIN TOP SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Beiuș, înmatriculată la 22 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CĂTĂLIN TOP SERVICE S.R.L.
- CUI
- 46343325
- Nr. înmatriculare
- J2022001769058
- EUID
- ROONRC.J2022001769058
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- 1 DECEMBRIE 1918, nr. 56A, Municipiul Beiuș, Bihor
- Localitate
- Municipiul Beiuș, Bihor
- Cod poștal
- 415200
Contact
- Telefon
- 0727 330 940
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 25 aprilie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘTEF CĂTĂLIN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 35 din 72 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Bihor, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 9.871 din 22.588 în tot județul, și locul 5.847 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 309.413 lei | 10.123 lei | 2 | 758.294 lei | 896.085 lei | -128.421 lei |
| 2024 | 619.660 lei | 405.524 lei | 2 | 769.320 lei | 303.270 lei | 461.456 lei |
| 2023 | 249.498 lei | 51.650 lei | 3 | 260.432 lei | 216.841 lei | 55.932 lei |
| 2022 | 27.885 lei | 4.082 lei | 2 | 15.867 lei | 11.585 lei | 4.282 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 309.413 lei
- Venituri totale
- 317.431 lei
- Cheltuieli totale
- 303.772 lei
- Profit brut
- 13.659 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.123 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 446.636 lei
- Active circulante
- 311.658 lei
- Stocuri
- 9.577 lei
- Creanțe
- 248.961 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.120 lei
- Datorii
- 896.085 lei
- Capitaluri
- -128.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 619.660 lei
- Venituri totale
- 641.203 lei
- Cheltuieli totale
- 224.479 lei
- Profit brut
- 416.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 405.524 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 393.492 lei
- Active circulante
- 375.828 lei
- Stocuri
- 9.296 lei
- Creanțe
- 277.831 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.701 lei
- Datorii
- 303.270 lei
- Capitaluri
- 461.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 249.498 lei
- Venituri totale
- 249.502 lei
- Cheltuieli totale
- 195.730 lei
- Profit brut
- 53.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 207.024 lei
- Active circulante
- 53.408 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 826 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.582 lei
- Datorii
- 216.841 lei
- Capitaluri
- 55.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.885 lei
- Venituri totale
- 27.885 lei
- Cheltuieli totale
- 23.530 lei
- Profit brut
- 4.355 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.082 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.724 lei
- Active circulante
- 13.143 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.143 lei
- Datorii
- 11.585 lei
- Capitaluri
- 4.282 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului