CĂTĂ TRUK AUTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sereca, Comuna Beriu, înmatriculată la 24 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CĂTĂ TRUK AUTO S.R.L.
- CUI
- 48675827
- Nr. înmatriculare
- J2023001078209
- EUID
- ROONRC.J2023001078209
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 august 2023
Sediu social
- Adresă
- SERECA, nr. 48, Sat Sereca, Comuna Beriu, Hunedoara
- Localitate
- Sat Sereca, Comuna Beriu, Hunedoara
- Cod poștal
- 337082
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.08.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PETRAȘ-CURIȚIAN GHEORGHE-CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 454 din 572 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Hunedoara, peste 21% dintre firmele clasei. Locul 7.926 din 10.481 în tot județul, și locul 7.454 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 833%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.466 lei | 16.952 lei | 0 | 54.989 lei | 113.450 lei | -58.461 lei |
| 2024 | 5.086 lei | -62.293 lei | 1 | 4.501 lei | 58.258 lei | -75.413 lei |
| 2023 | 41.487 lei | -13.120 lei | 1 | 30.980 lei | 44.100 lei | -13.120 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.466 lei
- Venituri totale
- 75.554 lei
- Cheltuieli totale
- 58.116 lei
- Profit brut
- 17.438 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.952 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.222 lei
- Active circulante
- 39.767 lei
- Stocuri
- 29.643 lei
- Creanțe
- 8.449 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.675 lei
- Datorii
- 113.450 lei
- Capitaluri
- -58.461 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.086 lei
- Venituri totale
- 5.142 lei
- Cheltuieli totale
- 67.384 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 62.242 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.293 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.501 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.501 lei
- Datorii
- 58.258 lei
- Capitaluri
- -75.413 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.487 lei
- Venituri totale
- 41.604 lei
- Cheltuieli totale
- 54.308 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.704 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.120 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 30.980 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 4.708 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.272 lei
- Datorii
- 44.100 lei
- Capitaluri
- -13.120 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului