CĂTĂ ȘI DENNIS LOGIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 30 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CĂTĂ ȘI DENNIS LOGIC S.R.L.
- CUI
- 43116123
- Nr. înmatriculare
- J32/1276/2020
- EUID
- ROONRC.J32/1276/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- STRUNGULUI, nr. 53, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550234
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDREI AURELIAN CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 455 din 520 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Sibiu, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 13.675 din 15.771 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 499%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.168 lei | 12.357 lei | — | 17.203 lei | 16.215 lei | 988 lei |
| 2024 | 3.202 lei | -2.321 lei | — | 7.882 lei | 19.251 lei | -11.369 lei |
| 2023 | 3.990 lei | 18 lei | — | 9.242 lei | 18.290 lei | -9.048 lei |
| 2022 | 4.331 lei | -360 lei | — | 9.435 lei | 18.500 lei | -9.065 lei |
| 2021 | — | -5.907 lei | — | 12.877 lei | 21.582 lei | -8.705 lei |
| 2020 | — | -3.198 lei | — | 15.356 lei | 18.354 lei | -2.998 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.168 lei
- Venituri totale
- 21.968 lei
- Cheltuieli totale
- 7.396 lei
- Profit brut
- 14.572 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.357 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.777 lei
- Active circulante
- 15.426 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.580 lei
- Datorii
- 16.215 lei
- Capitaluri
- 988 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.202 lei
- Venituri totale
- 3.202 lei
- Cheltuieli totale
- 5.523 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.321 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.321 lei
- Active imobilizate
- 2.386 lei
- Active circulante
- 5.496 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.739 lei
- Datorii
- 19.251 lei
- Capitaluri
- -11.369 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.990 lei
- Venituri totale
- 3.990 lei
- Cheltuieli totale
- 3.969 lei
- Profit brut
- 21 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.995 lei
- Active circulante
- 6.247 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.490 lei
- Datorii
- 18.290 lei
- Capitaluri
- -9.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.331 lei
- Venituri totale
- 5.731 lei
- Cheltuieli totale
- 5.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 188 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 360 lei
- Active imobilizate
- 3.604 lei
- Active circulante
- 5.831 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- 234 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.840 lei
- Datorii
- 18.500 lei
- Capitaluri
- -9.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 11.293 lei
- Cheltuieli totale
- 16.861 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.568 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.907 lei
- Active imobilizate
- 4.213 lei
- Active circulante
- 8.664 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- 630 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.277 lei
- Datorii
- 21.582 lei
- Capitaluri
- -8.705 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2 lei
- Cheltuieli totale
- 3.200 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.198 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.198 lei
- Active imobilizate
- 14.162 lei
- Active circulante
- 1.194 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- 144 lei
- Casa și conturi la bănci
- 293 lei
- Datorii
- 18.354 lei
- Capitaluri
- -2.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului