CASUTELE VADULUI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vadu, Comuna Corbu, înmatriculată la 4 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CASUTELE VADULUI S.R.L.
- CUI
- 46052792
- Nr. înmatriculare
- J2022001424135
- EUID
- ROONRC.J2022001424135
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- PESCARILOR, nr. 2, Sat Vadu, Comuna Corbu, Constanța
- Localitate
- Sat Vadu, Comuna Corbu, Constanța
- Cod poștal
- 907087
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IORDAN DUMITRU CLAUDIU — administrator
- MIHAI ALINA-GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 61 din 83 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5590, județul Constanța, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 19.131 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.360 lei | 3.210 lei | — | 36.476 lei | 806 lei | 35.670 lei |
| 2024 | 106.703 lei | 31.641 lei | — | 32.412 lei | 107 lei | 32.305 lei |
| 2023 | 82.996 lei | 22.595 lei | — | 9.340 lei | 693 lei | 8.647 lei |
| 2022 | 45.410 lei | -14.148 lei | — | 19.200 lei | 33.148 lei | -13.948 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.360 lei
- Venituri totale
- 75.360 lei
- Cheltuieli totale
- 71.331 lei
- Profit brut
- 4.029 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.649 lei
- Active circulante
- 26.827 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.656 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.171 lei
- Datorii
- 806 lei
- Capitaluri
- 35.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.703 lei
- Venituri totale
- 108.504 lei
- Cheltuieli totale
- 71.670 lei
- Profit brut
- 36.834 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.641 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.565 lei
- Active circulante
- 29.847 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.067 lei
- Datorii
- 107 lei
- Capitaluri
- 32.305 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.996 lei
- Venituri totale
- 83.220 lei
- Cheltuieli totale
- 59.810 lei
- Profit brut
- 23.410 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.595 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.340 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.340 lei
- Datorii
- 693 lei
- Capitaluri
- 8.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.410 lei
- Venituri totale
- 45.566 lei
- Cheltuieli totale
- 59.559 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.993 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.148 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 19.078 lei
- Stocuri
- 764 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.314 lei
- Datorii
- 33.148 lei
- Capitaluri
- -13.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8810 · Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure (CAEN Rev.3)
- 8891 · Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN Rev.3)
- 8899 · Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului