CĂSUȚA PITICILOR ROXY & NATY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Simeria, Oraș Simeria, înmatriculată la 7 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CĂSUȚA PITICILOR ROXY & NATY S.R.L.
- CUI
- 39455326
- Nr. înmatriculare
- J20/720/2018
- EUID
- ROONRC.J20/720/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- ATELIERULUI, bl. 6, sc. G, et. 3, ap. 27, Loc. Simeria, Oraș Simeria, Hunedoara
- Localitate
- Loc. Simeria, Oraș Simeria, Hunedoara
- Cod poștal
- 335900
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CAZAN ADRIANA ELENA — administrator
- ROMAN ROMANIŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 140 din 145 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Hunedoara, peste 4% dintre firmele clasei. Locul 9.799 din 10.481 în tot județul, și locul 7.454 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 81%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.600 lei | -4.375 lei | 0 | 33.362 lei | 46.325 lei | -12.963 lei |
| 2024 | 13.621 lei | -937 lei | 0 | 37.736 lei | 46.324 lei | -8.588 lei |
| 2023 | 14.835 lei | 37 lei | 0 | 38.522 lei | 46.173 lei | -7.651 lei |
| 2022 | 16.225 lei | -2.610 lei | 0 | 36.832 lei | 44.520 lei | -7.688 lei |
| 2021 | 24.673 lei | 637 lei | 0 | 39.782 lei | 44.860 lei | -5.078 lei |
| 2020 | 13.425 lei | -4.299 lei | 0 | 38.638 lei | 44.353 lei | -5.715 lei |
| 2019 | 24.989 lei | 1.012 lei | 0 | 39.332 lei | 40.748 lei | -1.416 lei |
| 2018 | 4.863 lei | -2.628 lei | 0 | 32.377 lei | 34.805 lei | -2.428 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.600 lei
- Venituri totale
- 2.600 lei
- Cheltuieli totale
- 6.975 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.375 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.375 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 33.362 lei
- Stocuri
- 32.766 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 596 lei
- Datorii
- 46.325 lei
- Capitaluri
- -12.963 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.621 lei
- Venituri totale
- 13.621 lei
- Cheltuieli totale
- 14.558 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 937 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 937 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 37.736 lei
- Stocuri
- 32.189 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.547 lei
- Datorii
- 46.324 lei
- Capitaluri
- -8.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.835 lei
- Venituri totale
- 14.835 lei
- Cheltuieli totale
- 14.791 lei
- Profit brut
- 44 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 38.522 lei
- Stocuri
- 31.046 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.476 lei
- Datorii
- 46.173 lei
- Capitaluri
- -7.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.225 lei
- Venituri totale
- 16.225 lei
- Cheltuieli totale
- 18.349 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.124 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.610 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 36.832 lei
- Stocuri
- 30.827 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.005 lei
- Datorii
- 44.520 lei
- Capitaluri
- -7.688 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.673 lei
- Venituri totale
- 24.673 lei
- Cheltuieli totale
- 23.296 lei
- Profit brut
- 1.377 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 637 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 39.782 lei
- Stocuri
- 28.566 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.216 lei
- Datorii
- 44.860 lei
- Capitaluri
- -5.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.425 lei
- Venituri totale
- 13.425 lei
- Cheltuieli totale
- 17.351 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.926 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.299 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 38.638 lei
- Stocuri
- 35.327 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.311 lei
- Datorii
- 44.353 lei
- Capitaluri
- -5.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.989 lei
- Venituri totale
- 24.989 lei
- Cheltuieli totale
- 23.227 lei
- Profit brut
- 1.762 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.012 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 39.332 lei
- Stocuri
- 38.933 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 399 lei
- Datorii
- 40.748 lei
- Capitaluri
- -1.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.863 lei
- Venituri totale
- 4.863 lei
- Cheltuieli totale
- 7.346 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.628 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 32.377 lei
- Stocuri
- 31.258 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.119 lei
- Datorii
- 34.805 lei
- Capitaluri
- -2.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 9603 · Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului