CASTEL RINNIS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Blăjel, Comuna Blăjel, înmatriculată la 6 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CASTEL RINNIS S.R.L.
- CUI
- 47571313
- Nr. înmatriculare
- J32/215/2023
- EUID
- ROONRC.J32/215/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- LACULUI, nr. 5, Sat Blăjel, Comuna Blăjel, Sibiu
- Localitate
- Sat Blăjel, Comuna Blăjel, Sibiu
- Cod poștal
- 557050
Contact
- Telefon
- 0743 421 841
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 ianuarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NISTOR ROXANA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 108 din 495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Sibiu, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 2.061 din 15.678 în tot județul, și locul 2.956 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.115.497 lei | -103.868 lei | 3 | 430.046 lei | 223.996 lei | 206.050 lei |
| 2024 | 1.827.465 lei | 214.065 lei | 3 | 522.686 lei | 212.768 lei | 309.918 lei |
| 2023 | 1.235.970 lei | 95.654 lei | 3 | 227.909 lei | 132.055 lei | 95.854 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.115.497 lei
- Venituri totale
- 2.117.370 lei
- Cheltuieli totale
- 2.221.238 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 103.868 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 103.868 lei
- Active imobilizate
- 26.205 lei
- Active circulante
- 403.841 lei
- Stocuri
- 323.036 lei
- Creanțe
- 43.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.432 lei
- Datorii
- 223.996 lei
- Capitaluri
- 206.050 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.827.465 lei
- Venituri totale
- 1.830.848 lei
- Cheltuieli totale
- 1.583.073 lei
- Profit brut
- 247.775 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 214.065 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.914 lei
- Active circulante
- 482.772 lei
- Stocuri
- 375.406 lei
- Creanțe
- 83.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.292 lei
- Datorii
- 212.768 lei
- Capitaluri
- 309.918 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.235.970 lei
- Venituri totale
- 1.237.670 lei
- Cheltuieli totale
- 1.124.228 lei
- Profit brut
- 113.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.654 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.211 lei
- Active circulante
- 185.698 lei
- Stocuri
- 130.692 lei
- Creanțe
- 33 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.973 lei
- Datorii
- 132.055 lei
- Capitaluri
- 95.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului