CASTEL DINO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 28 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CASTEL DINO S.R.L.
- CUI
- 45867763
- Nr. înmatriculare
- J2/538/2022
- EUID
- ROONRC.J2/538/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- JIULUI, nr. 14C, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310480
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHUȚA-DREGHICI ANA-RODICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 42 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Arad, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 9.565 din 14.419 în tot județul, și locul 3.593 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.350 lei | 127 lei | 2 | 3.953 lei | 7.849 lei | -3.896 lei |
| 2024 | 80.504 lei | 6.512 lei | 1 | 2.911 lei | 6.933 lei | -4.022 lei |
| 2023 | 64.315 lei | -11.129 lei | 2 | 1.706 lei | 12.240 lei | -10.534 lei |
| 2022 | 18.454 lei | 395 lei | 1 | 3.278 lei | 2.683 lei | 595 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.350 lei
- Venituri totale
- 117.350 lei
- Cheltuieli totale
- 116.049 lei
- Profit brut
- 1.301 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 127 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.953 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.953 lei
- Datorii
- 7.849 lei
- Capitaluri
- -3.896 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.504 lei
- Venituri totale
- 80.504 lei
- Cheltuieli totale
- 73.187 lei
- Profit brut
- 7.317 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.512 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.911 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.911 lei
- Datorii
- 6.933 lei
- Capitaluri
- -4.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.315 lei
- Venituri totale
- 64.315 lei
- Cheltuieli totale
- 74.800 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.485 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.129 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.706 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.706 lei
- Datorii
- 12.240 lei
- Capitaluri
- -10.534 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.454 lei
- Venituri totale
- 18.454 lei
- Cheltuieli totale
- 17.874 lei
- Profit brut
- 580 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 395 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.278 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.278 lei
- Datorii
- 2.683 lei
- Capitaluri
- 595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8891 · Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului