CASTAL LAVIMAR PROJECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cataloi, Comuna Frecăței, înmatriculată la 10 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CASTAL LAVIMAR PROJECT S.R.L.
- CUI
- 44412763
- Nr. înmatriculare
- J36/339/2021
- EUID
- ROONRC.J36/339/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- Celic, nr. 8, Sat Cataloi, Comuna Frecăței, Tulcea
- Localitate
- Sat Cataloi, Comuna Frecăței, Tulcea
- Cod poștal
- 827076
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 14 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CAIA-HOANĂS LAVINIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Tulcea.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.852 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 2.552 lei | 500 lei | 2.052 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 2.553 lei | 500 lei | 2.053 lei |
| 2022 | — | -1.357 lei | — | 2.553 lei | 500 lei | 2.053 lei |
| 2021 | 3.308 lei | 3.210 lei | — | 3.529 lei | 119 lei | 3.410 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.852 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.852 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.852 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.552 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 456 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.096 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 2.052 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.553 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.096 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 2.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.357 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.357 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.357 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.553 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 457 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.096 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 2.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.308 lei
- Venituri totale
- 3.308 lei
- Cheltuieli totale
- 1 lei
- Profit brut
- 3.307 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 3.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.207 lei
- Datorii
- 119 lei
- Capitaluri
- 3.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3011 · Construcția de nave și structuri plutitoare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului