CASIAN CARPATIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cazaci, Comuna Tarcău, înmatriculată la 29 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CASIAN CARPATIC S.R.L.
- CUI
- 41193715
- Nr. înmatriculare
- J27/696/2019
- EUID
- ROONRC.J27/696/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 11, Sat Cazaci, Comuna Tarcău, Neamț
- Localitate
- Sat Cazaci, Comuna Tarcău, Neamț
- Cod poștal
- 617448
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHERLEA DANIEL-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Neamț; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 843.091 lei | 65.052 lei | 3 | 191.500 lei | 25.416 lei | 166.084 lei |
| 2020 | 266.976 lei | 24.920 lei | 1 | 118.696 lei | 86.539 lei | 32.157 lei |
| 2019 | 50.777 lei | 7.037 lei | 1 | 25.274 lei | 18.037 lei | 7.237 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 843.091 lei
- Venituri totale
- 843.091 lei
- Cheltuieli totale
- 769.609 lei
- Profit brut
- 73.482 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.052 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.228 lei
- Active circulante
- 145.272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 136.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.024 lei
- Datorii
- 25.416 lei
- Capitaluri
- 166.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.976 lei
- Venituri totale
- 266.976 lei
- Cheltuieli totale
- 239.387 lei
- Profit brut
- 27.589 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.920 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.228 lei
- Active circulante
- 110.468 lei
- Stocuri
- 5.261 lei
- Creanțe
- 28.634 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.573 lei
- Datorii
- 86.539 lei
- Capitaluri
- 32.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.777 lei
- Venituri totale
- 50.777 lei
- Cheltuieli totale
- 43.232 lei
- Profit brut
- 7.545 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.274 lei
- Stocuri
- 4.450 lei
- Creanțe
- 16.310 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.514 lei
- Datorii
- 18.037 lei
- Capitaluri
- 7.237 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului