CASAMEL SUPER NIVEL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cătămărești-Deal, Comuna Mihai Eminescu, înmatriculată la 21 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CASAMEL SUPER NIVEL S.R.L.
- CUI
- 46517944
- Nr. înmatriculare
- J7/535/2022
- EUID
- ROONRC.J7/535/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- Orhideelor, nr. 6, camera 1, Sat Cătămărești-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoșani
- Localitate
- Sat Cătămărești-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoșani
- Cod poștal
- 717248
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDREI CAMELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2591, județul Botoșani. Locul 2.691 din 5.640 în tot județul, și locul 1.177 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 65%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260.030 lei | 45.626 lei | 3 | 87.708 lei | 41.540 lei | 46.168 lei |
| 2024 | 157.962 lei | 2.984 lei | 2 | 77.644 lei | 20.482 lei | 57.162 lei |
| 2023 | 281.751 lei | 130.321 lei | 3 | 173.308 lei | 21.434 lei | 151.874 lei |
| 2022 | 145.006 lei | 80.248 lei | 2 | 109.186 lei | 28.937 lei | 80.249 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.030 lei
- Venituri totale
- 257.679 lei
- Cheltuieli totale
- 209.443 lei
- Profit brut
- 48.236 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.626 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.031 lei
- Active circulante
- 83.677 lei
- Stocuri
- 14.400 lei
- Creanțe
- 40.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.577 lei
- Datorii
- 41.540 lei
- Capitaluri
- 46.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.962 lei
- Venituri totale
- 174.766 lei
- Cheltuieli totale
- 170.202 lei
- Profit brut
- 4.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.984 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 77.644 lei
- Stocuri
- 32.769 lei
- Creanțe
- 7.132 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.743 lei
- Datorii
- 20.482 lei
- Capitaluri
- 57.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 281.751 lei
- Venituri totale
- 351.788 lei
- Cheltuieli totale
- 218.640 lei
- Profit brut
- 133.148 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.321 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 173.308 lei
- Stocuri
- 29.602 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 143.706 lei
- Datorii
- 21.434 lei
- Capitaluri
- 151.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.006 lei
- Venituri totale
- 150.047 lei
- Cheltuieli totale
- 68.349 lei
- Profit brut
- 81.698 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 621 lei
- Active circulante
- 108.565 lei
- Stocuri
- 96 lei
- Creanțe
- 20.832 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.637 lei
- Datorii
- 28.937 lei
- Capitaluri
- 80.249 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 2591 · Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului