CASA INVEST GRUP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 1 martie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- CASA INVEST GRUP SRL
- CUI
- 16187810
- Nr. înmatriculare
- J22/388/2004
- EUID
- ROONRC.J22/388/2004
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2004
Sediu social
- Adresă
- Str. HLINCEA, nr. 25, bl. 1050, sc. C, et. 2, ap. 8, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CAMER MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Iași.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 7.372 lei | 1.663 lei | 7.109 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 7.296 lei | 187 lei | 7.109 lei |
| 2023 | — | 1.009 lei | — | 4.771 lei | 3.275 lei | 1.496 lei |
| 2022 | 13.099 lei | 202.687 lei | — | 979 lei | 492 lei | 487 lei |
| 2021 | 9.473 lei | 3.627 lei | — | 61.397 lei | 263.597 lei | -202.200 lei |
| 2020 | 21.723 lei | 1.941 lei | — | 58.215 lei | 264.042 lei | -205.827 lei |
| 2019 | 9.030 lei | -20.072 lei | 1 | 73.657 lei | 281.425 lei | -207.768 lei |
| 2018 | 17.936 lei | -33.447 lei | 1 | 85.414 lei | 273.109 lei | -187.695 lei |
| 2017 | 9.452 lei | -25.718 lei | 1 | 95.834 lei | 250.083 lei | -154.249 lei |
| 2016 | 26.302 lei | -7.455 lei | 1 | 44.341 lei | 172.872 lei | -128.531 lei |
| 2015 | 14.096 lei | -16.641 lei | 1 | 42.594 lei | 163.669 lei | -121.075 lei |
| 2014 | 22.991 lei | -9.303 lei | 1 | 49.193 lei | 153.627 lei | -104.434 lei |
| 2013 | 14.298 lei | -20.572 lei | 3 | 39.007 lei | 134.138 lei | -95.131 lei |
| 2012 | 21.878 lei | -23.015 lei | 1 | 43.398 lei | 117.957 lei | -74.559 lei |
| 2011 | 10.092 lei | -17.849 lei | 2 | 34.271 lei | 85.815 lei | -51.544 lei |
| 2010 | — | -11.773 lei | 1 | 3.983 lei | 37.678 lei | -33.695 lei |
| 2009 | 4.228 lei | -17.229 lei | 2 | 3.077 lei | 24.998 lei | -21.921 lei |
| 2008 | 23.861 lei | -8.785 lei | 3 | 2.308 lei | 7.000 lei | -4.692 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.372 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.420 lei
- Casa și conturi la bănci
- -48 lei
- Datorii
- 1.663 lei
- Capitaluri
- 7.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.296 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.344 lei
- Casa și conturi la bănci
- -48 lei
- Datorii
- 187 lei
- Capitaluri
- 7.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 29.250 lei
- Cheltuieli totale
- 28.054 lei
- Profit brut
- 1.196 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.009 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.819 lei
- Casa și conturi la bănci
- -48 lei
- Datorii
- 3.275 lei
- Capitaluri
- 1.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.099 lei
- Venituri totale
- 286.952 lei
- Cheltuieli totale
- 83.789 lei
- Profit brut
- 203.163 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.687 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 979 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- -68 lei
- Datorii
- 492 lei
- Capitaluri
- 487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.473 lei
- Venituri totale
- 9.473 lei
- Cheltuieli totale
- 5.562 lei
- Profit brut
- 3.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.627 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 61.397 lei
- Stocuri
- 50.532 lei
- Creanțe
- 8.943 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.922 lei
- Datorii
- 263.597 lei
- Capitaluri
- -202.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.723 lei
- Venituri totale
- 21.723 lei
- Cheltuieli totale
- 19.130 lei
- Profit brut
- 2.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 58.215 lei
- Stocuri
- 50.633 lei
- Creanțe
- 3.004 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.578 lei
- Datorii
- 264.042 lei
- Capitaluri
- -205.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.030 lei
- Venituri totale
- 9.030 lei
- Cheltuieli totale
- 28.831 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.801 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.072 lei
- Active imobilizate
- 3.618 lei
- Active circulante
- 70.039 lei
- Stocuri
- 57.488 lei
- Creanțe
- 8.145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.406 lei
- Datorii
- 281.425 lei
- Capitaluri
- -207.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.936 lei
- Venituri totale
- 18.054 lei
- Cheltuieli totale
- 51.180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.126 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.447 lei
- Active imobilizate
- 7.959 lei
- Active circulante
- 77.455 lei
- Stocuri
- 60.404 lei
- Creanțe
- 9.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.710 lei
- Datorii
- 273.109 lei
- Capitaluri
- -187.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.452 lei
- Venituri totale
- 9.455 lei
- Cheltuieli totale
- 34.890 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.435 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.718 lei
- Active imobilizate
- 12.301 lei
- Active circulante
- 83.533 lei
- Stocuri
- 66.894 lei
- Creanțe
- 7.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.769 lei
- Datorii
- 250.083 lei
- Capitaluri
- -154.249 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.302 lei
- Venituri totale
- 26.306 lei
- Cheltuieli totale
- 32.972 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.666 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.455 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.341 lei
- Stocuri
- 40.280 lei
- Creanțe
- 4.245 lei
- Casa și conturi la bănci
- -184 lei
- Datorii
- 172.872 lei
- Capitaluri
- -128.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.096 lei
- Venituri totale
- 14.134 lei
- Cheltuieli totale
- 30.351 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.217 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.641 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.594 lei
- Stocuri
- 37.822 lei
- Creanțe
- 4.247 lei
- Casa și conturi la bănci
- 525 lei
- Datorii
- 163.669 lei
- Capitaluri
- -121.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.991 lei
- Venituri totale
- 23.102 lei
- Cheltuieli totale
- 31.688 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.586 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.303 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.193 lei
- Stocuri
- 38.782 lei
- Creanțe
- 5.683 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.728 lei
- Datorii
- 153.627 lei
- Capitaluri
- -104.434 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.298 lei
- Venituri totale
- 14.298 lei
- Cheltuieli totale
- 34.441 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.572 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 39.007 lei
- Stocuri
- 34.077 lei
- Creanțe
- 3.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.004 lei
- Datorii
- 134.138 lei
- Capitaluri
- -95.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 21.878 lei
- Venituri totale
- 22.283 lei
- Cheltuieli totale
- 44.630 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.347 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.015 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.398 lei
- Stocuri
- 42.087 lei
- Creanțe
- 8 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.303 lei
- Datorii
- 117.957 lei
- Capitaluri
- -74.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.092 lei
- Venituri totale
- 10.172 lei
- Cheltuieli totale
- 27.726 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.554 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.849 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 34.271 lei
- Stocuri
- 30.160 lei
- Creanțe
- 517 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.594 lei
- Datorii
- 85.815 lei
- Capitaluri
- -51.544 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 10.123 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 10.123 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 11.773 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.983 lei
- Stocuri
- 2.863 lei
- Creanțe
- 319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 801 lei
- Datorii
- 37.678 lei
- Capitaluri
- -33.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.228 lei
- Venituri totale
- 4.228 lei
- Cheltuieli totale
- 19.904 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 15.676 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 17.229 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.077 lei
- Stocuri
- 2.863 lei
- Creanțe
- 91 lei
- Casa și conturi la bănci
- 123 lei
- Datorii
- 24.998 lei
- Capitaluri
- -21.921 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.861 lei
- Venituri totale
- 23.861 lei
- Cheltuieli totale
- 32.049 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 8.188 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 8.785 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.308 lei
- Stocuri
- 2.067 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 241 lei
- Datorii
- 7.000 lei
- Capitaluri
- -4.692 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2004
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului