CASA DANYMAR CONFORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Roman, înmatriculată la 30 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CASA DANYMAR CONFORT S.R.L.
- CUI
- 40527060
- Nr. înmatriculare
- J27/166/2019
- EUID
- ROONRC.J27/166/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- ROMAN MUȘAT, nr. 32, et. P, Municipiul Roman, Neamț
- Localitate
- Municipiul Roman, Neamț
Contact
- Telefon
- 0728 228 122
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PĂULEŢ DANIELA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9200, județul Neamț. Locul 6.255 din 10.171 în tot județul, și locul 2.094 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 52%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.032 lei | 44.736 lei | 3 | 132.077 lei | 73.497 lei | 58.580 lei |
| 2024 | 331.050 lei | 121.488 lei | 3 | 158.299 lei | 24.456 lei | 133.843 lei |
| 2023 | 271.041 lei | 90.907 lei | 2 | 116.729 lei | 14.374 lei | 102.355 lei |
| 2022 | 198.132 lei | 101.248 lei | 2 | 107.183 lei | 5.735 lei | 101.448 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.032 lei
- Venituri totale
- 161.272 lei
- Cheltuieli totale
- 107.672 lei
- Profit brut
- 53.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.736 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 132.077 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 58.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.612 lei
- Datorii
- 73.497 lei
- Capitaluri
- 58.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 331.050 lei
- Venituri totale
- 331.058 lei
- Cheltuieli totale
- 186.286 lei
- Profit brut
- 144.772 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.488 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.558 lei
- Active circulante
- 154.741 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 4.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 150.520 lei
- Datorii
- 24.456 lei
- Capitaluri
- 133.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 271.041 lei
- Venituri totale
- 271.061 lei
- Cheltuieli totale
- 162.838 lei
- Profit brut
- 108.223 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.907 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.112 lei
- Active circulante
- 112.617 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.617 lei
- Datorii
- 14.374 lei
- Capitaluri
- 102.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9200 · Activități de jocuri de noroc și pariuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului