CASA CU CE AI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 27 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CASA CU CE AI S.R.L.
- CUI
- 41955030
- Nr. înmatriculare
- J35/4377/2019
- EUID
- ROONRC.J35/4377/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- MEMORANDULUI, nr. 75, ap. 8, CORP 5, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300592
Contact
- Telefon
- 0727 407 908
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 februarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 15 iul)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BULGARU TEODORA-AURORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -1.918 lei | — | 9.078 lei | 4.930 lei | 4.148 lei |
| 2023 | 2.320 lei | -2.146 lei | — | 9.056 lei | 2.990 lei | 6.066 lei |
| 2022 | — | -1.867 lei | — | 8.211 lei | 0 lei | 8.211 lei |
| 2021 | 15.342 lei | 8.786 lei | — | 10.753 lei | 674 lei | 10.079 lei |
| 2020 | 6.800 lei | 4.443 lei | — | 1.749 lei | 456 lei | 1.293 lei |
| 2019 | — | -3.350 lei | — | 1.233 lei | 4.383 lei | -3.150 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.918 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.918 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.918 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.078 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.928 lei
- Datorii
- 4.930 lei
- Capitaluri
- 4.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.320 lei
- Venituri totale
- 2.323 lei
- Cheltuieli totale
- 4.469 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.146 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.146 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.056 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.906 lei
- Datorii
- 2.990 lei
- Capitaluri
- 6.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.867 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.867 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.867 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.211 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 149 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.062 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 8.211 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului