CARUSEL GAMES SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 20 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CARUSEL GAMES SRL
- CUI
- 38379573
- Nr. înmatriculare
- J2017017775405
- EUID
- ROONRC.J2017017775405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- OTEȘANI, nr. 12, bl. T1, sc. 1, et. 1, ap. 6, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 23567
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUFAUX ANDREEA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 96 din 676 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, municipiul București, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 35.874 din 132.176 în tot județul, și locul 27.547 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 711.122 lei | 28.224 lei | 2 | 277.729 lei | 2.133.068 lei | -1.855.339 lei |
| 2024 | 646.113 lei | -176.830 lei | 3 | 361.600 lei | 2.245.162 lei | -1.883.562 lei |
| 2023 | 430.139 lei | -434.224 lei | 4 | 449.843 lei | 2.156.575 lei | -1.706.732 lei |
| 2022 | 354.739 lei | -345.348 lei | 2 | 246.936 lei | 1.519.444 lei | -1.272.508 lei |
| 2021 | 299.697 lei | -376.956 lei | 1 | 217.218 lei | 1.144.378 lei | -927.160 lei |
| 2020 | 182.977 lei | -149.815 lei | 2 | 106.360 lei | 656.564 lei | -550.204 lei |
| 2018 | 98.677 lei | -87.123 lei | 1 | 3.468 lei | 157.269 lei | -153.801 lei |
| 2017 | 9.580 lei | -66.877 lei | 1 | 7.954 lei | 74.631 lei | -66.677 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 711.122 lei
- Venituri totale
- 711.377 lei
- Cheltuieli totale
- 664.995 lei
- Profit brut
- 46.382 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.224 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 187.982 lei
- Active circulante
- 89.747 lei
- Stocuri
- 4.241 lei
- Creanțe
- 49.057 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.449 lei
- Datorii
- 2.133.068 lei
- Capitaluri
- -1.855.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 646.113 lei
- Venituri totale
- 646.252 lei
- Cheltuieli totale
- 809.651 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 163.399 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 176.830 lei
- Active imobilizate
- 215.286 lei
- Active circulante
- 146.314 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.611 lei
- Datorii
- 2.245.162 lei
- Capitaluri
- -1.883.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.139 lei
- Venituri totale
- 432.605 lei
- Cheltuieli totale
- 862.503 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 429.898 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 434.224 lei
- Active imobilizate
- 255.098 lei
- Active circulante
- 194.745 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 144.281 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.464 lei
- Datorii
- 2.156.575 lei
- Capitaluri
- -1.706.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului