CARPATIC STAR BUSINESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Pantelimon, înmatriculată la 23 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CARPATIC STAR BUSINESS S.R.L.
- CUI
- 43235434
- Nr. înmatriculare
- J2020005022232
- EUID
- ROONRC.J2020005022232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- GRĂDINARILOR, nr. 30, bl. 7, et. 3, ap. 16, Camera 1, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Localitate
- Oraș Pantelimon, Ilfov
- Cod poștal
- 77145
Contact
- Telefon
- 0727 340 034
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 6 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RAED SALEEM SALEM KHADER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 147 din 215 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4649, județul Ilfov, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 12.529 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 563.760 lei | 17.522 lei | 1 | 1.308.572 lei | 1.342.350 lei | -33.778 lei |
| 2024 | 774.651 lei | -69.094 lei | 1 | 1.176.737 lei | 1.231.548 lei | -51.300 lei |
| 2023 | 788.753 lei | 677 lei | 1 | 1.006.030 lei | 988.237 lei | 17.793 lei |
| 2022 | 915.417 lei | 5.186 lei | 1 | 1.180.245 lei | 1.163.129 lei | 17.116 lei |
| 2021 | 763.720 lei | 14.307 lei | 1 | 307.047 lei | 295.117 lei | 11.930 lei |
| 2020 | 45.905 lei | -2.577 lei | 1 | 101.703 lei | 104.080 lei | -2.377 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 563.760 lei
- Venituri totale
- 757.411 lei
- Cheltuieli totale
- 726.176 lei
- Profit brut
- 31.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.522 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.308.572 lei
- Stocuri
- 968.512 lei
- Creanțe
- 324.533 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.527 lei
- Datorii
- 1.342.350 lei
- Capitaluri
- -33.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 774.651 lei
- Venituri totale
- 806.036 lei
- Cheltuieli totale
- 856.266 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.230 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.094 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.176.737 lei
- Stocuri
- 901.487 lei
- Creanțe
- 274.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.036 lei
- Datorii
- 1.231.548 lei
- Capitaluri
- -51.300 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 788.753 lei
- Venituri totale
- 916.029 lei
- Cheltuieli totale
- 908.464 lei
- Profit brut
- 7.565 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.006.030 lei
- Stocuri
- 698.331 lei
- Creanțe
- 282.469 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.230 lei
- Datorii
- 988.237 lei
- Capitaluri
- 17.793 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului