CARPATHIA SUNINSTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 1 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- CARPATHIA SUNINSTAL S.R.L.
- CUI
- 47734275
- Nr. înmatriculare
- J2023004095403
- EUID
- ROONRC.J2023004095403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- POȘTALIONULUI, nr. 97-101, bl. I, Tronson D, camera 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ANGHEL IONEL-DORU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 459 din 1.740 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, municipiul București, peste 74% dintre firmele clasei. Locul 31.399 din 132.176 în tot județul, și locul 27.547 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 133%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 907.262 lei | 233.818 lei | 2 | 465.250 lei | 235.857 lei | 234.058 lei |
| 2024 | 389.050 lei | 170.356 lei | 2 | 224.906 lei | 54.310 lei | 170.596 lei |
| 2023 | 487.837 lei | 357.966 lei | 0 | 453.512 lei | 95.346 lei | 358.166 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 907.262 lei
- Venituri totale
- 908.214 lei
- Cheltuieli totale
- 627.683 lei
- Profit brut
- 280.531 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 233.818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 91.417 lei
- Active circulante
- 373.833 lei
- Stocuri
- 441 lei
- Creanțe
- 357.597 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.795 lei
- Datorii
- 235.857 lei
- Capitaluri
- 234.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 389.050 lei
- Venituri totale
- 389.051 lei
- Cheltuieli totale
- 186.952 lei
- Profit brut
- 202.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.356 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.295 lei
- Active circulante
- 212.611 lei
- Stocuri
- 441 lei
- Creanțe
- 40.246 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171.924 lei
- Datorii
- 54.310 lei
- Capitaluri
- 170.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 487.837 lei
- Venituri totale
- 487.838 lei
- Cheltuieli totale
- 125.070 lei
- Profit brut
- 362.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 357.966 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.796 lei
- Active circulante
- 451.716 lei
- Stocuri
- 441 lei
- Creanțe
- 22.790 lei
- Casa și conturi la bănci
- 428.485 lei
- Datorii
- 95.346 lei
- Capitaluri
- 358.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului