CARO EXIM GROUP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, înmatriculată la 23 ianuarie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- CARO EXIM GROUP SRL
- CUI
- 24996072
- Nr. înmatriculare
- J2009000163229
- EUID
- ROONRC.J2009000163229
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 ianuarie 2009
Sediu social
- Adresă
- Trei Fântâni, nr. 22, NUMĂR CADASTRAL 64722-C1, Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, Iași
- Localitate
- Sat Vlădiceni, Comuna Tomești, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.01.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POTOMEANU SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1721, județul Iași, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 1.830 din 25.162 în tot județul, și locul 1.670 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.841.243 lei | 831.227 lei | 10 | 4.603.166 lei | 1.209.892 lei | 3.393.274 lei |
| 2024 | 3.606.029 lei | 779.304 lei | 11 | 4.377.840 lei | 1.661.638 lei | 2.716.202 lei |
| 2023 | 3.177.779 lei | 443.642 lei | 11 | 3.673.348 lei | 1.572.731 lei | 2.100.617 lei |
| 2022 | 3.300.588 lei | 690.832 lei | 11 | 2.351.881 lei | 565.015 lei | 1.786.866 lei |
| 2021 | 2.525.470 lei | 658.610 lei | 11 | 2.003.832 lei | 440.000 lei | 1.563.832 lei |
| 2020 | 1.812.804 lei | 279.744 lei | 10 | 1.380.488 lei | 359.904 lei | 1.020.584 lei |
| 2019 | 2.083.344 lei | 253.626 lei | 12 | 1.381.428 lei | 526.955 lei | 854.473 lei |
| 2018 | 2.139.696 lei | 382.505 lei | 12 | 1.446.750 lei | 528.018 lei | 918.732 lei |
| 2017 | 2.138.819 lei | 283.502 lei | 14 | 1.122.148 lei | 542.975 lei | 579.173 lei |
| 2016 | 1.821.702 lei | 92.857 lei | 11 | 918.499 lei | 553.628 lei | 364.871 lei |
| 2015 | 1.540.891 lei | 89.488 lei | 9 | 845.192 lei | 464.178 lei | 381.014 lei |
| 2014 | 1.415.255 lei | 11.134 lei | 12 | 969.812 lei | 605.036 lei | 364.776 lei |
| 2013 | 1.801.987 lei | 51.567 lei | 18 | 999.219 lei | 600.265 lei | 398.954 lei |
| 2012 | 2.043.053 lei | 262.549 lei | 12 | 997.422 lei | 650.036 lei | 347.386 lei |
| 2011 | 1.347.196 lei | 74.436 lei | 15 | 576.257 lei | 491.419 lei | 84.838 lei |
| 2010 | 1.105.210 lei | 3.930 lei | 9 | 392.132 lei | 381.729 lei | 10.403 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.841.243 lei
- Venituri totale
- 3.861.681 lei
- Cheltuieli totale
- 2.881.584 lei
- Profit brut
- 980.097 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 831.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.351.932 lei
- Active circulante
- 1.251.234 lei
- Stocuri
- 428.592 lei
- Creanțe
- 592.060 lei
- Casa și conturi la bănci
- 230.582 lei
- Datorii
- 1.209.892 lei
- Capitaluri
- 3.393.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.606.029 lei
- Venituri totale
- 3.624.529 lei
- Cheltuieli totale
- 2.702.973 lei
- Profit brut
- 921.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 779.304 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.073.074 lei
- Active circulante
- 1.304.766 lei
- Stocuri
- 450.785 lei
- Creanțe
- 648.448 lei
- Casa și conturi la bănci
- 205.533 lei
- Datorii
- 1.661.638 lei
- Capitaluri
- 2.716.202 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.177.779 lei
- Venituri totale
- 3.351.818 lei
- Cheltuieli totale
- 2.870.526 lei
- Profit brut
- 481.292 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 443.642 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.873.205 lei
- Active circulante
- 800.143 lei
- Stocuri
- 114.319 lei
- Creanțe
- 598.234 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.590 lei
- Datorii
- 1.572.731 lei
- Capitaluri
- 2.100.617 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.300.588 lei
- Venituri totale
- 3.311.821 lei
- Cheltuieli totale
- 2.591.183 lei
- Profit brut
- 720.638 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 690.832 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.458.985 lei
- Active circulante
- 892.896 lei
- Stocuri
- 80.839 lei
- Creanțe
- 567.744 lei
- Casa și conturi la bănci
- 244.313 lei
- Datorii
- 565.015 lei
- Capitaluri
- 1.786.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.525.470 lei
- Venituri totale
- 2.526.181 lei
- Cheltuieli totale
- 1.845.385 lei
- Profit brut
- 680.796 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 658.610 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.011.648 lei
- Active circulante
- 992.184 lei
- Stocuri
- 199.537 lei
- Creanțe
- 487.468 lei
- Casa și conturi la bănci
- 305.179 lei
- Datorii
- 440.000 lei
- Capitaluri
- 1.563.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.812.804 lei
- Venituri totale
- 1.883.462 lei
- Cheltuieli totale
- 1.586.253 lei
- Profit brut
- 297.209 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 279.744 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 708.032 lei
- Active circulante
- 672.456 lei
- Stocuri
- 89.636 lei
- Creanțe
- 375.513 lei
- Casa și conturi la bănci
- 207.307 lei
- Datorii
- 359.904 lei
- Capitaluri
- 1.020.584 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.083.344 lei
- Venituri totale
- 2.094.892 lei
- Cheltuieli totale
- 1.820.229 lei
- Profit brut
- 274.663 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 253.626 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 778.778 lei
- Active circulante
- 602.650 lei
- Stocuri
- 112.671 lei
- Creanțe
- 363.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 126.731 lei
- Datorii
- 526.955 lei
- Capitaluri
- 854.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.139.696 lei
- Venituri totale
- 2.153.895 lei
- Cheltuieli totale
- 1.749.830 lei
- Profit brut
- 404.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 382.505 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 603.890 lei
- Active circulante
- 842.860 lei
- Stocuri
- 138.886 lei
- Creanțe
- 390.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 313.351 lei
- Datorii
- 528.018 lei
- Capitaluri
- 918.732 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.138.819 lei
- Venituri totale
- 2.149.640 lei
- Cheltuieli totale
- 1.841.959 lei
- Profit brut
- 307.681 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 283.502 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 418.463 lei
- Active circulante
- 703.685 lei
- Stocuri
- 127.266 lei
- Creanțe
- 430.439 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.980 lei
- Datorii
- 542.975 lei
- Capitaluri
- 579.173 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.821.702 lei
- Venituri totale
- 1.823.262 lei
- Cheltuieli totale
- 1.707.517 lei
- Profit brut
- 115.745 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.857 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 201.239 lei
- Active circulante
- 717.260 lei
- Stocuri
- 93.584 lei
- Creanțe
- 470.746 lei
- Casa și conturi la bănci
- 152.930 lei
- Datorii
- 553.628 lei
- Capitaluri
- 364.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.540.891 lei
- Venituri totale
- 1.542.516 lei
- Cheltuieli totale
- 1.428.964 lei
- Profit brut
- 113.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.488 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 118.192 lei
- Active circulante
- 727.000 lei
- Stocuri
- 144.002 lei
- Creanțe
- 411.742 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171.256 lei
- Datorii
- 464.178 lei
- Capitaluri
- 381.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.415.255 lei
- Venituri totale
- 1.418.340 lei
- Cheltuieli totale
- 1.401.274 lei
- Profit brut
- 17.066 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 173.400 lei
- Active circulante
- 796.412 lei
- Stocuri
- 238.255 lei
- Creanțe
- 390.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 167.832 lei
- Datorii
- 605.036 lei
- Capitaluri
- 364.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.801.987 lei
- Venituri totale
- 1.819.687 lei
- Cheltuieli totale
- 1.757.602 lei
- Profit brut
- 62.085 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 159.971 lei
- Active circulante
- 839.248 lei
- Stocuri
- 153.807 lei
- Creanțe
- 358.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 327.341 lei
- Datorii
- 600.265 lei
- Capitaluri
- 398.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.043.053 lei
- Venituri totale
- 2.046.779 lei
- Cheltuieli totale
- 1.732.587 lei
- Profit brut
- 314.192 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 262.549 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 183.451 lei
- Active circulante
- 813.971 lei
- Stocuri
- 20.914 lei
- Creanțe
- 371.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 422.026 lei
- Datorii
- 650.036 lei
- Capitaluri
- 347.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.347.196 lei
- Venituri totale
- 1.347.565 lei
- Cheltuieli totale
- 1.258.309 lei
- Profit brut
- 89.256 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.436 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.278 lei
- Active circulante
- 510.979 lei
- Stocuri
- 5.189 lei
- Creanțe
- 325.234 lei
- Casa și conturi la bănci
- 180.556 lei
- Datorii
- 491.419 lei
- Capitaluri
- 84.838 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.105.210 lei
- Venituri totale
- 1.109.885 lei
- Cheltuieli totale
- 1.101.191 lei
- Profit brut
- 8.694 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 3.930 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 392.132 lei
- Stocuri
- 74.864 lei
- Creanțe
- 235.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.298 lei
- Datorii
- 381.729 lei
- Capitaluri
- 10.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
Activități autorizate (CAEN)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1721 · Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton (CAEN Rev.3)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.3)
- 3821 · Recuperarea materialelor reciclabile (CAEN Rev.3)
- 3833 · Alte activități de eliminare a deșeurilor (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (4)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului