CARMION TRADING BEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 29 noiembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- CARMION TRADING BEST S.R.L.
- CUI
- 38549538
- Nr. înmatriculare
- J3/2754/2017
- EUID
- ROONRC.J3/2754/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU CEL BUN, bl. D24, sc. B, et. Parter, ap. 2, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
- Cod poștal
- 115100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.11.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRISTOLOVEANU GEORGETA-CARMEN — administrator
- GHEORGHE ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 223 din 241 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, județul Argeș, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 18.653 din 20.058 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.179 lei | 3.547 lei | — | 36.701 lei | 29.995 lei | 6.706 lei |
| 2024 | 6.100 lei | 210 lei | — | 31.320 lei | 28.161 lei | 3.159 lei |
| 2023 | 9.990 lei | 457 lei | — | 30.206 lei | 27.257 lei | 2.949 lei |
| 2022 | 17.105 lei | 6.043 lei | — | 30.607 lei | 28.115 lei | 2.492 lei |
| 2021 | 12.786 lei | 1.165 lei | — | 33.020 lei | 36.571 lei | -3.551 lei |
| 2020 | 10.792 lei | 2.736 lei | — | 36.800 lei | 41.516 lei | -4.716 lei |
| 2019 | 11.904 lei | -3.209 lei | — | 33.023 lei | 40.475 lei | -7.452 lei |
| 2018 | 11.863 lei | -4.208 lei | — | 29.472 lei | 33.715 lei | -4.243 lei |
| 2017 | 469 lei | -235 lei | — | 7.379 lei | 7.414 lei | -35 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.179 lei
- Venituri totale
- 7.179 lei
- Cheltuieli totale
- 2.957 lei
- Profit brut
- 4.222 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.547 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.701 lei
- Stocuri
- 26.862 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.839 lei
- Datorii
- 29.995 lei
- Capitaluri
- 6.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.100 lei
- Venituri totale
- 6.100 lei
- Cheltuieli totale
- 5.850 lei
- Profit brut
- 250 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.320 lei
- Stocuri
- 26.136 lei
- Creanțe
- 160 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.024 lei
- Datorii
- 28.161 lei
- Capitaluri
- 3.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.990 lei
- Venituri totale
- 9.990 lei
- Cheltuieli totale
- 9.446 lei
- Profit brut
- 544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 457 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.206 lei
- Stocuri
- 29.546 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 660 lei
- Datorii
- 27.257 lei
- Capitaluri
- 2.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului