CARMANGERIA MITEA 1992 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 23 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- CARMANGERIA MITEA 1992 S.R.L.
- CUI
- 39396084
- Nr. înmatriculare
- J32/751/2018
- EUID
- ROONRC.J32/751/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- ANA IPĂTESCU, nr. 70, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
Contact
- Telefon
- 0744 988 836
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILCUŞ OPREA DUMITRU — administrator
- ILCUŞ VIORICA IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1013, județul Sibiu, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 3.658 din 15.771 în tot județul, și locul 1.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 894.733 lei | 19.285 lei | 6 | 204.989 lei | 63.702 lei | 143.138 lei |
| 2024 | 855.454 lei | 12.188 lei | 6 | 163.876 lei | 41.433 lei | 123.853 lei |
| 2023 | 989.225 lei | 93.195 lei | 7 | 143.399 lei | 28.048 lei | 117.100 lei |
| 2022 | 849.068 lei | 11.463 lei | 7 | 101.631 lei | 48.988 lei | 54.166 lei |
| 2021 | 850.734 lei | 13.524 lei | 7 | 130.674 lei | 25.002 lei | 105.859 lei |
| 2020 | 1.112.783 lei | 91.409 lei | 7 | 260.771 lei | 21.728 lei | 239.703 lei |
| 2019 | 1.043.783 lei | 153.357 lei | 4 | 190.311 lei | 38.157 lei | 153.557 lei |
| 2018 | 181.483 lei | 20.508 lei | 3 | 65.319 lei | 44.611 lei | 20.708 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 894.733 lei
- Venituri totale
- 1.608.535 lei
- Cheltuieli totale
- 1.584.521 lei
- Profit brut
- 24.014 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 106.339 lei
- Active circulante
- 98.650 lei
- Stocuri
- 5.554 lei
- Creanțe
- 7.894 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.202 lei
- Datorii
- 63.702 lei
- Capitaluri
- 143.138 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 855.454 lei
- Venituri totale
- 1.537.439 lei
- Cheltuieli totale
- 1.506.357 lei
- Profit brut
- 31.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.188 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 102.801 lei
- Active circulante
- 61.075 lei
- Stocuri
- 6.062 lei
- Creanțe
- 732 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.281 lei
- Datorii
- 41.433 lei
- Capitaluri
- 123.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 989.225 lei
- Venituri totale
- 1.786.511 lei
- Cheltuieli totale
- 1.683.722 lei
- Profit brut
- 102.789 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.195 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.431 lei
- Active circulante
- 100.968 lei
- Stocuri
- 9.803 lei
- Creanțe
- 8.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.134 lei
- Datorii
- 28.048 lei
- Capitaluri
- 117.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 849.068 lei
- Venituri totale
- 1.532.588 lei
- Cheltuieli totale
- 1.512.803 lei
- Profit brut
- 19.785 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.463 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.103 lei
- Active circulante
- 58.528 lei
- Stocuri
- 13.933 lei
- Creanțe
- 7.273 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.322 lei
- Datorii
- 48.988 lei
- Capitaluri
- 54.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 850.734 lei
- Venituri totale
- 1.535.154 lei
- Cheltuieli totale
- 1.513.291 lei
- Profit brut
- 21.863 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.524 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 58.966 lei
- Active circulante
- 71.708 lei
- Stocuri
- 21.022 lei
- Creanțe
- 33 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.653 lei
- Datorii
- 25.002 lei
- Capitaluri
- 105.859 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.112.783 lei
- Venituri totale
- 2.008.790 lei
- Cheltuieli totale
- 1.909.840 lei
- Profit brut
- 98.950 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.409 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 68.186 lei
- Active circulante
- 192.585 lei
- Stocuri
- 12.260 lei
- Creanțe
- 5.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 174.996 lei
- Datorii
- 21.728 lei
- Capitaluri
- 239.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.043.783 lei
- Venituri totale
- 1.887.996 lei
- Cheltuieli totale
- 1.724.201 lei
- Profit brut
- 163.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 153.357 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 73.051 lei
- Active circulante
- 117.260 lei
- Stocuri
- 25.967 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.293 lei
- Datorii
- 38.157 lei
- Capitaluri
- 153.557 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 181.483 lei
- Venituri totale
- 325.676 lei
- Cheltuieli totale
- 303.373 lei
- Profit brut
- 22.303 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.508 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.876 lei
- Active circulante
- 49.443 lei
- Stocuri
- 14.439 lei
- Creanțe
- 2.941 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.063 lei
- Datorii
- 44.611 lei
- Capitaluri
- 20.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN Rev.2)
- 1013 · Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului