CARINA LIGHTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, înmatriculată la 30 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CARINA LIGHTS S.R.L.
- CUI
- 44986154
- Nr. înmatriculare
- J52/1029/2021
- EUID
- ROONRC.J52/1029/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- GRĂDINI, nr. 3, CAMERA 1, Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Localitate
- Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Cod poștal
- 87195
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 7 aug)
- Inactiv fiscal
- da (din 14 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIU STELIAN-IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 351.751 lei | 75.053 lei | 4 | 652.728 lei | 147.210 lei | 505.518 lei |
| 2022 | 607.740 lei | 367.967 lei | 4 | 538.782 lei | 108.316 lei | 430.466 lei |
| 2021 | 60.900 lei | 56.498 lei | 1 | 63.877 lei | 1.379 lei | 62.498 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 351.751 lei
- Venituri totale
- 351.751 lei
- Cheltuieli totale
- 273.291 lei
- Profit brut
- 78.460 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.053 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 652.728 lei
- Stocuri
- -1.000 lei
- Creanțe
- 636.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.159 lei
- Datorii
- 147.210 lei
- Capitaluri
- 505.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 607.740 lei
- Venituri totale
- 607.740 lei
- Cheltuieli totale
- 234.424 lei
- Profit brut
- 373.316 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 367.967 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 538.782 lei
- Stocuri
- -1.000 lei
- Creanțe
- 529.849 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.933 lei
- Datorii
- 108.316 lei
- Capitaluri
- 430.466 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.900 lei
- Venituri totale
- 60.900 lei
- Cheltuieli totale
- 3.793 lei
- Profit brut
- 57.107 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.877 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.815 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.062 lei
- Datorii
- 1.379 lei
- Capitaluri
- 62.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului