CAREM PREMIUM GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 21 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CAREM PREMIUM GROUP S.R.L.
- CUI
- 45831697
- Nr. înmatriculare
- J23/1905/2022
- EUID
- ROONRC.J23/1905/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- PIPERA, nr. 1/V, bl. 3, sc. A, et. 2, ap. 21, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CAZACU REMUS - COSTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 104 din 171 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9001, județul Ilfov, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 30.458 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77.299 lei | 38.720 lei | — | 104.273 lei | 103.717 lei | 556 lei |
| 2024 | 57.103 lei | 25.047 lei | — | 47.825 lei | 3.290 lei | 44.535 lei |
| 2023 | 42.623 lei | 9.046 lei | — | 36.779 lei | 17.395 lei | 19.488 lei |
| 2022 | 19.168 lei | 10.242 lei | — | 11.080 lei | 638 lei | 10.442 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.299 lei
- Venituri totale
- 77.299 lei
- Cheltuieli totale
- 31.381 lei
- Profit brut
- 45.918 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.720 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.644 lei
- Active circulante
- 101.629 lei
- Stocuri
- 47.086 lei
- Creanțe
- 2.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.375 lei
- Datorii
- 103.717 lei
- Capitaluri
- 556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.103 lei
- Venituri totale
- 57.103 lei
- Cheltuieli totale
- 27.798 lei
- Profit brut
- 29.305 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.047 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.400 lei
- Active circulante
- 44.425 lei
- Stocuri
- 86 lei
- Creanțe
- 719 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.620 lei
- Datorii
- 3.290 lei
- Capitaluri
- 44.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.623 lei
- Venituri totale
- 42.623 lei
- Cheltuieli totale
- 30.856 lei
- Profit brut
- 11.767 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.046 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.779 lei
- Stocuri
- 14.800 lei
- Creanțe
- 3.858 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.121 lei
- Datorii
- 17.395 lei
- Capitaluri
- 19.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.168 lei
- Venituri totale
- 19.168 lei
- Cheltuieli totale
- 8.363 lei
- Profit brut
- 10.805 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.242 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.080 lei
- Datorii
- 638 lei
- Capitaluri
- 10.442 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului