CARBID-CONMET SA
societate pe acțiuni, cu sediul în Municipiul Târnăveni, înmatriculată la 15 decembrie 1998.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- CARBID-CONMET SA
- CUI
- 11298507
- Nr. înmatriculare
- J26/899/1998
- EUID
- ROONRC.J26/899/1998
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Data înmatriculării
- 15 decembrie 1998
Sediu social
- Adresă
- Str. AVRAM IANCU, nr. 144, Municipiul Târnăveni, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târnăveni, Mureș
- Cod poștal
- 3225
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- CABINETE ASOCIATE DE PRACTICIENI IN INSOLVENŢĂ CIUBUCÃ DAN SI CIUBUCÃ ALECXANDRU — lichidator judiciar
- SIMIONESCU MIRCEA — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 22.575 lei | — | 392.636 lei | 699.187 lei | -306.551 lei |
| 2021 | — | 78.164 lei | — | 417.382 lei | 746.508 lei | -329.126 lei |
| 2020 | — | 86.450 lei | — | 439.003 lei | 846.294 lei | -407.291 lei |
| 2019 | 175.539 lei | -225.600 lei | 3 | 357.919 lei | 851.660 lei | -493.741 lei |
| 2018 | 659.058 lei | -383.512 lei | 10 | 564.161 lei | 832.302 lei | -268.141 lei |
| 2017 | 604.181 lei | -186.680 lei | 16 | 835.857 lei | 716.123 lei | 120.717 lei |
| 2016 | 1.230.005 lei | 2.298 lei | 21 | 936.559 lei | 633.645 lei | 305.818 lei |
| 2015 | 1.200.905 lei | -39.938 lei | 24 | 939.983 lei | 637.829 lei | 302.658 lei |
| 2014 | 1.354.326 lei | -24.050 lei | 22 | 854.530 lei | 502.606 lei | 351.924 lei |
| 2013 | 1.274.387 lei | 14.735 lei | 21 | 1.040.056 lei | 667.548 lei | 375.974 lei |
| 2012 | 1.593.711 lei | 454 lei | 20 | 1.086.363 lei | 608.766 lei | 361.238 lei |
| 2011 | 674.210 lei | 108 lei | 16 | 955.519 lei | 586.893 lei | 360.784 lei |
| 2010 | 1.327.143 lei | 163 lei | 27 | 887.867 lei | 524.055 lei | 360.677 lei |
| 2009 | 1.291.888 lei | 707 lei | 34 | 1.564.996 lei | 1.204.482 lei | 360.514 lei |
| 2008 | 2.883.674 lei | 265.671 lei | 50 | 1.552.095 lei | 1.285.309 lei | 359.806 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 43.671 lei
- Cheltuieli totale
- 19.786 lei
- Profit brut
- 23.885 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.575 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 392.636 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 139.124 lei
- Casa și conturi la bănci
- 253.512 lei
- Datorii
- 699.187 lei
- Capitaluri
- -306.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 259.460 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 260.521 lei
- Cheltuieli totale
- 172.921 lei
- Profit brut
- 87.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.164 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 417.382 lei
- Stocuri
- 3.474 lei
- Creanțe
- 139.124 lei
- Casa și conturi la bănci
- 274.784 lei
- Datorii
- 746.508 lei
- Capitaluri
- -329.126 lei
- Capital subscris vărsat
- 259.460 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 249.149 lei
- Cheltuieli totale
- 155.225 lei
- Profit brut
- 93.924 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.450 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.924 lei
- Active circulante
- 385.079 lei
- Stocuri
- 61.018 lei
- Creanțe
- 156.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 168.008 lei
- Datorii
- 846.294 lei
- Capitaluri
- -407.291 lei
- Capital subscris vărsat
- 259.460 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 2591 · Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel (CAEN Rev.2)
- 2593 · Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri (CAEN Rev.2)
- 2594 · Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe (CAEN Rev.2)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2815 · Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie (CAEN Rev.2)
- 2899 · Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3319 · Repararea altor echipamente (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.