CARAVANA HERACLEEA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Enisala, Comuna Sarichioi, înmatriculată la 20 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CARAVANA HERACLEEA S.R.L.
- CUI
- 41286490
- Nr. înmatriculare
- J36/465/2019
- EUID
- ROONRC.J36/465/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- ENISALA, nr. 245, Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea
- Localitate
- Sat Enisala, Comuna Sarichioi, Tulcea
- Cod poștal
- 827191
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STAN PETRE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Tulcea; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29.711 lei | 6.490 lei | — | 9.169 lei | 10.447 lei | -1.278 lei |
| 2023 | 10.978 lei | -9.779 lei | — | 1.837 lei | 9.605 lei | -7.768 lei |
| 2022 | 30.767 lei | -714 lei | — | 11.616 lei | 9.605 lei | 2.011 lei |
| 2021 | 10.388 lei | -4.334 lei | — | 5.819 lei | 3.722 lei | 2.097 lei |
| 2020 | 33.138 lei | 3.862 lei | — | 8.762 lei | 2.332 lei | 6.430 lei |
| 2019 | 22.858 lei | 2.368 lei | — | 21.921 lei | 19.353 lei | 2.568 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.711 lei
- Venituri totale
- 29.711 lei
- Cheltuieli totale
- 21.985 lei
- Profit brut
- 7.726 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.490 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.169 lei
- Stocuri
- 3.356 lei
- Creanțe
- 1.049 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.764 lei
- Datorii
- 10.447 lei
- Capitaluri
- -1.278 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.978 lei
- Venituri totale
- 10.978 lei
- Cheltuieli totale
- 20.757 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.779 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.779 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.837 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.837 lei
- Datorii
- 9.605 lei
- Capitaluri
- -7.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.767 lei
- Venituri totale
- 30.767 lei
- Cheltuieli totale
- 30.923 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 156 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 714 lei
- Active imobilizate
- 1.712 lei
- Active circulante
- 9.904 lei
- Stocuri
- 6.860 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.044 lei
- Datorii
- 9.605 lei
- Capitaluri
- 2.011 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.388 lei
- Venituri totale
- 10.388 lei
- Cheltuieli totale
- 14.447 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.059 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.334 lei
- Active imobilizate
- 5.137 lei
- Active circulante
- 682 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 682 lei
- Datorii
- 3.722 lei
- Capitaluri
- 2.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.138 lei
- Venituri totale
- 33.138 lei
- Cheltuieli totale
- 28.282 lei
- Profit brut
- 4.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.862 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.562 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 2.332 lei
- Capitaluri
- 6.430 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.858 lei
- Venituri totale
- 22.858 lei
- Cheltuieli totale
- 19.804 lei
- Profit brut
- 3.054 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.368 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.987 lei
- Active circulante
- 9.934 lei
- Stocuri
- 6.326 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.608 lei
- Datorii
- 19.353 lei
- Capitaluri
- 2.568 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului