CARA INVEST 2008 SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, înmatriculată la 29 mai 2008.
Identitate
- Denumire legală
- CARA INVEST 2008 SRL
- CUI
- 23970929
- Nr. înmatriculare
- J13/1918/2008
- EUID
- ROONRC.J13/1918/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 mai 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. CORBULUI, nr. 22, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Localitate
- Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 5 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.05.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BACIU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2012.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 lei | -208 lei | 1 | 17.609 lei | 65.702 lei | -48.093 lei |
| 2010 | — | -4.733 lei | 2 | 562 lei | 48.447 lei | -47.885 lei |
| 2009 | — | -29.843 lei | 2 | 940 lei | 44.091 lei | -43.151 lei |
Toți indicatorii
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 208 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 208 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 208 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.609 lei
- Stocuri
- 13.710 lei
- Creanțe
- 3.370 lei
- Casa și conturi la bănci
- 529 lei
- Datorii
- 65.702 lei
- Capitaluri
- -48.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 3.083 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.083 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.733 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 562 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33 lei
- Casa și conturi la bănci
- 529 lei
- Datorii
- 48.447 lei
- Capitaluri
- -47.885 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 28.376 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 28.376 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 29.843 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 940 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33 lei
- Casa și conturi la bănci
- 907 lei
- Datorii
- 44.091 lei
- Capitaluri
- -43.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2014
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului