CAR SERVICE STEL MODERN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 29 februarie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- CAR SERVICE STEL MODERN SRL
- CUI
- 29838090
- Nr. înmatriculare
- J40/2133/2012
- EUID
- ROONRC.J40/2133/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 februarie 2012
Sediu social
- Adresă
- CETĂȚUIA, nr. 1, bl. M21, sc. 7, et. 4, ap. 418, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60831
Contact
- Telefon
- 0722 404 201
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.02.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAIU ELENA-CASANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 153 din 1.024 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, municipiul București, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 23.275 din 132.982 în tot județul, și locul 17.879 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.495.919 lei | 446.325 lei | 4 | 1.705.049 lei | 612.386 lei | 1.100.512 lei |
| 2024 | 1.316.998 lei | 372.928 lei | 3 | 1.925.546 lei | 432.301 lei | 1.498.187 lei |
| 2023 | 1.445.395 lei | 610.967 lei | 4 | 1.414.584 lei | 294.068 lei | 1.125.258 lei |
| 2022 | 1.200.994 lei | 389.896 lei | 5 | 672.088 lei | 161.901 lei | 514.292 lei |
| 2021 | 1.106.235 lei | 122.676 lei | 5 | 443.348 lei | 323.594 lei | 124.396 lei |
| 2020 | 1.100.264 lei | 27.065 lei | 7 | 354.345 lei | 352.878 lei | 1.719 lei |
| 2019 | 1.113.611 lei | 209.226 lei | 8 | 441.369 lei | 466.967 lei | -25.346 lei |
| 2018 | 197.438 lei | -150.805 lei | 5 | 257.325 lei | 492.748 lei | -235.371 lei |
| 2017 | 265.347 lei | 10.896 lei | 2 | 213.927 lei | 298.524 lei | -84.566 lei |
| 2016 | 145.935 lei | 7.696 lei | 1 | 145.118 lei | 240.580 lei | -95.462 lei |
| 2015 | 210.105 lei | -28.536 lei | 2 | 201.130 lei | 304.991 lei | -103.159 lei |
| 2014 | 239.746 lei | -46.482 lei | 2 | 198.080 lei | 273.581 lei | -74.622 lei |
| 2013 | 295.950 lei | 1.294 lei | 1 | 193.918 lei | 222.059 lei | -28.140 lei |
| 2012 | 96.098 lei | -29.634 lei | — | 124.676 lei | 154.110 lei | -29.434 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.495.919 lei
- Venituri totale
- 1.532.058 lei
- Cheltuieli totale
- 1.042.069 lei
- Profit brut
- 489.989 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 446.325 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 180.570 lei
- Active circulante
- 1.524.479 lei
- Stocuri
- 72.349 lei
- Creanțe
- 1.324.190 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.940 lei
- Datorii
- 612.386 lei
- Capitaluri
- 1.100.512 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.316.998 lei
- Venituri totale
- 1.363.976 lei
- Cheltuieli totale
- 956.266 lei
- Profit brut
- 407.710 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 372.928 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 288.193 lei
- Active circulante
- 1.637.353 lei
- Stocuri
- 5.514 lei
- Creanțe
- 1.545.177 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.662 lei
- Datorii
- 432.301 lei
- Capitaluri
- 1.498.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.445.395 lei
- Venituri totale
- 1.452.309 lei
- Cheltuieli totale
- 831.476 lei
- Profit brut
- 620.833 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 610.967 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.896 lei
- Active circulante
- 1.398.688 lei
- Stocuri
- 103.522 lei
- Creanțe
- 1.238.984 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.182 lei
- Datorii
- 294.068 lei
- Capitaluri
- 1.125.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.200.994 lei
- Venituri totale
- 1.266.183 lei
- Cheltuieli totale
- 865.637 lei
- Profit brut
- 400.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 389.896 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- -703 lei
- Active circulante
- 672.791 lei
- Stocuri
- -90.391 lei
- Creanțe
- 451.599 lei
- Casa și conturi la bănci
- 311.583 lei
- Datorii
- 161.901 lei
- Capitaluri
- 514.292 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.106.235 lei
- Venituri totale
- 1.088.700 lei
- Cheltuieli totale
- 956.443 lei
- Profit brut
- 132.257 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.676 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.161 lei
- Active circulante
- 440.187 lei
- Stocuri
- -74.046 lei
- Creanțe
- 501.093 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.140 lei
- Datorii
- 323.594 lei
- Capitaluri
- 124.396 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.100.264 lei
- Venituri totale
- 1.117.918 lei
- Cheltuieli totale
- 1.080.587 lei
- Profit brut
- 37.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.065 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.272 lei
- Active circulante
- 353.073 lei
- Stocuri
- -67.561 lei
- Creanțe
- 398.553 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.081 lei
- Datorii
- 352.878 lei
- Capitaluri
- 1.719 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.113.611 lei
- Venituri totale
- 1.131.171 lei
- Cheltuieli totale
- 910.860 lei
- Profit brut
- 220.311 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 209.226 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.603 lei
- Active circulante
- 436.766 lei
- Stocuri
- 16.866 lei
- Creanțe
- 404.994 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.906 lei
- Datorii
- 466.967 lei
- Capitaluri
- -25.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.438 lei
- Venituri totale
- 204.912 lei
- Cheltuieli totale
- 353.686 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 148.774 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150.805 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 257.325 lei
- Stocuri
- 112.381 lei
- Creanțe
- 138.974 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.970 lei
- Datorii
- 492.748 lei
- Capitaluri
- -235.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 265.347 lei
- Venituri totale
- 260.852 lei
- Cheltuieli totale
- 247.008 lei
- Profit brut
- 13.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.896 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 290 lei
- Active circulante
- 213.637 lei
- Stocuri
- 74.783 lei
- Creanțe
- 134.162 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.692 lei
- Datorii
- 298.524 lei
- Capitaluri
- -84.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.935 lei
- Venituri totale
- 160.363 lei
- Cheltuieli totale
- 152.667 lei
- Profit brut
- 7.696 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 145.118 lei
- Stocuri
- 21.008 lei
- Creanțe
- 117.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.140 lei
- Datorii
- 240.580 lei
- Capitaluri
- -95.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.105 lei
- Venituri totale
- 203.601 lei
- Cheltuieli totale
- 232.137 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.536 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.536 lei
- Active imobilizate
- 8.396 lei
- Active circulante
- 192.734 lei
- Stocuri
- 4.727 lei
- Creanțe
- 184.236 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.771 lei
- Datorii
- 304.991 lei
- Capitaluri
- -103.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 239.746 lei
- Venituri totale
- 234.954 lei
- Cheltuieli totale
- 281.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.482 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.482 lei
- Active imobilizate
- 28.546 lei
- Active circulante
- 169.534 lei
- Stocuri
- 16.862 lei
- Creanțe
- 149.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.343 lei
- Datorii
- 273.581 lei
- Capitaluri
- -74.622 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 295.950 lei
- Venituri totale
- 290.208 lei
- Cheltuieli totale
- 284.486 lei
- Profit brut
- 5.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.477 lei
- Active circulante
- 132.441 lei
- Stocuri
- 28.402 lei
- Creanțe
- 103.710 lei
- Casa și conturi la bănci
- 329 lei
- Datorii
- 222.059 lei
- Capitaluri
- -28.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 96.098 lei
- Venituri totale
- 95.077 lei
- Cheltuieli totale
- 124.711 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.634 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.634 lei
- Active imobilizate
- 68.846 lei
- Active circulante
- 55.830 lei
- Stocuri
- 41.363 lei
- Creanțe
- 13.090 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.377 lei
- Datorii
- 154.110 lei
- Capitaluri
- -29.434 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3831 · Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (2)
2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului