CAR CARE SERVICES SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 7 aprilie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- CAR CARE SERVICES SRL
- CUI
- 35931982
- Nr. înmatriculare
- J2016005185406
- EUID
- ROONRC.J2016005185406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 aprilie 2016
Sediu social
- Adresă
- LĂMÂIULUI, nr. 4, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 14584
Contact
- Telefon
- 0741 748 986
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 iunie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 21 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 05.06.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BADEA VALENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 lei | -2.409 lei | 0 | 770.585 lei | 35.045 lei | 735.540 lei |
| 2022 | 286.003 lei | 170.393 lei | 0 | 772.844 lei | 34.895 lei | 737.949 lei |
| 2020 | 139.697 lei | 25.464 lei | 2 | 538.769 lei | 45.914 lei | 492.855 lei |
| 2019 | 297.470 lei | 163.555 lei | 4 | 478.338 lei | 8.324 lei | 470.014 lei |
| 2018 | 279.088 lei | 145.375 lei | 5 | 310.241 lei | 3.783 lei | 306.458 lei |
| 2017 | 217.522 lei | 163.094 lei | 4 | 169.084 lei | 8.001 lei | 161.083 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1 lei
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 2.410 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.409 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.409 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 770.585 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 68.208 lei
- Casa și conturi la bănci
- 702.377 lei
- Datorii
- 35.045 lei
- Capitaluri
- 735.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.003 lei
- Venituri totale
- 286.003 lei
- Cheltuieli totale
- 107.029 lei
- Profit brut
- 178.974 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.393 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 772.844 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 64.191 lei
- Casa și conturi la bănci
- 708.653 lei
- Datorii
- 34.895 lei
- Capitaluri
- 737.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.697 lei
- Venituri totale
- 139.697 lei
- Cheltuieli totale
- 112.836 lei
- Profit brut
- 26.861 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.464 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 538.769 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 59.471 lei
- Casa și conturi la bănci
- 479.298 lei
- Datorii
- 45.914 lei
- Capitaluri
- 492.855 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului