CAR CARE PRO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 21 aprilie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- CAR CARE PRO S.R.L.
- CUI
- 42458853
- Nr. înmatriculare
- J2020000624291
- EUID
- ROONRC.J2020000624291
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 aprilie 2020
Sediu social
- Adresă
- CAMELIEI, nr. 12, CAMERA 16, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 16 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.04.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOBEICĂ CEZAR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 97 din 137 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Prahova, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 14.927 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 56%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.613 lei | -39.133 lei | 1 | 23.298 lei | 28.112 lei | -4.814 lei |
| 2024 | 233.997 lei | -45.677 lei | 1 | 49.331 lei | 15.012 lei | 84.026 lei |
| 2023 | 478.251 lei | -207.644 lei | 1 | 242.490 lei | 19.994 lei | 272.203 lei |
| 2022 | 606.262 lei | 275.448 lei | 2 | 685.514 lei | 18.167 lei | 667.347 lei |
| 2021 | 367.500 lei | 334.352 lei | 1 | 404.612 lei | 12.713 lei | 391.899 lei |
| 2020 | 70.359 lei | 57.347 lei | — | 60.258 lei | 2.711 lei | 57.547 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.613 lei
- Venituri totale
- 102.613 lei
- Cheltuieli totale
- 140.720 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.107 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.133 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.298 lei
- Stocuri
- 7.604 lei
- Creanțe
- 2.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.071 lei
- Datorii
- 28.112 lei
- Capitaluri
- -4.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 233.997 lei
- Venituri totale
- 233.997 lei
- Cheltuieli totale
- 277.334 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.337 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.677 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.331 lei
- Stocuri
- 4.874 lei
- Creanțe
- 139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.318 lei
- Datorii
- 15.012 lei
- Capitaluri
- 84.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 478.251 lei
- Venituri totale
- 485.321 lei
- Cheltuieli totale
- 688.183 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 202.862 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 207.644 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 242.490 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 158.030 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.460 lei
- Datorii
- 19.994 lei
- Capitaluri
- 272.203 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 606.262 lei
- Venituri totale
- 615.117 lei
- Cheltuieli totale
- 332.616 lei
- Profit brut
- 282.501 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 275.448 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 685.514 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 170.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 515.342 lei
- Datorii
- 18.167 lei
- Capitaluri
- 667.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 367.500 lei
- Venituri totale
- 368.821 lei
- Cheltuieli totale
- 23.444 lei
- Profit brut
- 345.377 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 334.352 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 404.612 lei
- Stocuri
- 8.603 lei
- Creanțe
- 17.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 378.567 lei
- Datorii
- 12.713 lei
- Capitaluri
- 391.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.359 lei
- Venituri totale
- 70.386 lei
- Cheltuieli totale
- 10.928 lei
- Profit brut
- 59.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.258 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 60.258 lei
- Datorii
- 2.711 lei
- Capitaluri
- 57.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului