CAO.GIROC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, înmatriculată la 4 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- CAO.GIROC S.R.L.
- CUI
- 46059367
- Nr. înmatriculare
- J2022001934355
- EUID
- ROONRC.J2022001934355
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- Armatei, nr. 16, et. PARTER, ap. SAD, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307220
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 23 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CUȚUI MIRELA-ADELINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 86 din 381 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Timiș, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 17.509 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 262%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 184.243 lei | 32.889 lei | — | 113.029 lei | 114.904 lei | -1.392 lei |
| 2024 | 50.936 lei | -16.818 lei | 1 | 22.963 lei | 58.123 lei | -34.281 lei |
| 2023 | 101.819 lei | -8.969 lei | 1 | 16.062 lei | 33.515 lei | -17.453 lei |
| 2022 | 66.724 lei | -8.734 lei | 1 | 24.224 lei | 32.708 lei | -8.484 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.243 lei
- Venituri totale
- 187.255 lei
- Cheltuieli totale
- 146.617 lei
- Profit brut
- 40.638 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.889 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.177 lei
- Active circulante
- 98.852 lei
- Stocuri
- 36.368 lei
- Creanțe
- 16.796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.688 lei
- Datorii
- 114.904 lei
- Capitaluri
- -1.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.936 lei
- Venituri totale
- 50.941 lei
- Cheltuieli totale
- 67.759 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.818 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.818 lei
- Active imobilizate
- 5.223 lei
- Active circulante
- 17.740 lei
- Stocuri
- 2.196 lei
- Creanțe
- 7.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.163 lei
- Datorii
- 58.123 lei
- Capitaluri
- -34.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.819 lei
- Venituri totale
- 101.834 lei
- Cheltuieli totale
- 109.798 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.964 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.969 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.062 lei
- Stocuri
- 5.878 lei
- Creanțe
- 3.699 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.485 lei
- Datorii
- 33.515 lei
- Capitaluri
- -17.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.724 lei
- Venituri totale
- 66.724 lei
- Cheltuieli totale
- 74.796 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.072 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.734 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.224 lei
- Stocuri
- 5.736 lei
- Creanțe
- 5.066 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.422 lei
- Datorii
- 32.708 lei
- Capitaluri
- -8.484 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului