CAMS ACCOUNTING SERVICES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 11 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- CAMS ACCOUNTING SERVICES S.R.L.
- CUI
- 45034348
- Nr. înmatriculare
- J35/4024/2021
- EUID
- ROONRC.J35/4024/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE DOJA, nr. 11, BIROU UG-02 MODUL NR.4, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 22 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STANOAIE MARIOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 342 din 613 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Timiș, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 16.327 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 215.125 lei | 43.634 lei | 2 | 121.270 lei | 38.389 lei | 82.881 lei |
| 2024 | 201.250 lei | 38.047 lei | 1 | 76.420 lei | 37.173 lei | 39.247 lei |
| 2023 | 243.156 lei | 102.596 lei | 2 | 118.054 lei | 14.258 lei | 103.796 lei |
| 2022 | 142.037 lei | 102.126 lei | 1 | 112.390 lei | 8.353 lei | 104.037 lei |
| 2021 | 58.110 lei | 55.511 lei | — | 58.421 lei | 1.910 lei | 56.511 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.125 lei
- Venituri totale
- 215.125 lei
- Cheltuieli totale
- 169.596 lei
- Profit brut
- 45.529 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.634 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.563 lei
- Active circulante
- 119.707 lei
- Stocuri
- 11.450 lei
- Creanțe
- 80.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.785 lei
- Datorii
- 38.389 lei
- Capitaluri
- 82.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.250 lei
- Venituri totale
- 201.250 lei
- Cheltuieli totale
- 161.219 lei
- Profit brut
- 40.031 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.047 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.563 lei
- Active circulante
- 74.857 lei
- Stocuri
- 11.450 lei
- Creanțe
- 46.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.657 lei
- Datorii
- 37.173 lei
- Capitaluri
- 39.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.156 lei
- Venituri totale
- 243.156 lei
- Cheltuieli totale
- 138.178 lei
- Profit brut
- 104.978 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.596 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.126 lei
- Active circulante
- 114.928 lei
- Stocuri
- 11.450 lei
- Creanțe
- 74.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.306 lei
- Datorii
- 14.258 lei
- Capitaluri
- 103.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.037 lei
- Venituri totale
- 142.037 lei
- Cheltuieli totale
- 38.375 lei
- Profit brut
- 103.662 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 112.390 lei
- Stocuri
- 11.450 lei
- Creanțe
- 42.635 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.305 lei
- Datorii
- 8.353 lei
- Capitaluri
- 104.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.110 lei
- Venituri totale
- 58.110 lei
- Cheltuieli totale
- 891 lei
- Profit brut
- 57.219 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.511 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 101 lei
- Active circulante
- 58.320 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.665 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.655 lei
- Datorii
- 1.910 lei
- Capitaluri
- 56.511 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: mandat administratori expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului