CAM DECOTERM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 3 iulie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- CAM DECOTERM SRL
- CUI
- 27624340
- Nr. înmatriculare
- J40/8375/2013
- EUID
- ROONRC.J40/8375/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iulie 2013
Sediu social
- Adresă
- LIVIU REBREANU, nr. 20, bl. A6, sc. 6, et. 4, ap. 70, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31791
Contact
- Telefon
- 021 252 0606
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 octombrie 2014. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 2 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 2 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.07.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ATANASOV NINO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2013.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 20.945.625 lei | 26.759 lei | 0 | 31.505.120 lei | 31.609.791 lei | -104.671 lei |
| 2012 | 1.859.741 lei | -132.629 lei | 15 | 153.357 lei | 285.312 lei | -131.428 lei |
| 2011 | 3.387.216 lei | 115.733 lei | 15 | 694.219 lei | 577.839 lei | 116.933 lei |
| 2010 | 585.735 lei | 7.890 lei | 1 | 190.122 lei | 181.232 lei | 8.890 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.945.625 lei
- Venituri totale
- 20.976.029 lei
- Cheltuieli totale
- 20.944.161 lei
- Profit brut
- 31.868 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.759 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.956 lei
- Active circulante
- 31.471.164 lei
- Stocuri
- 439.651 lei
- Creanțe
- 20.267.508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.764.005 lei
- Datorii
- 31.609.791 lei
- Capitaluri
- -104.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.859.741 lei
- Venituri totale
- 1.575.649 lei
- Cheltuieli totale
- 1.708.278 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 132.629 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 132.629 lei
- Active imobilizate
- 72.871 lei
- Active circulante
- 80.486 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 38.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.562 lei
- Datorii
- 285.312 lei
- Capitaluri
- -131.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.387.216 lei
- Venituri totale
- 3.674.109 lei
- Cheltuieli totale
- 3.535.773 lei
- Profit brut
- 138.336 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 90.746 lei
- Active circulante
- 603.473 lei
- Stocuri
- 295.651 lei
- Creanțe
- 90.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 217.652 lei
- Datorii
- 577.839 lei
- Capitaluri
- 116.933 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înregistrare în scopuri de TVA