CALIFORNIA SOLARIUM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Piatra Neamț, înmatriculată la 5 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CALIFORNIA SOLARIUM S.R.L.
- CUI
- 41858479
- Nr. înmatriculare
- J27/1221/2019
- EUID
- ROONRC.J27/1221/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- DURĂULUI, nr. 12, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Localitate
- Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Cod poștal
- 610004
Contact
- Telefon
- 0747 554 635
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBREA ALEXANDRU GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 18 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9604, județul Neamț, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 4.686 din 10.134 în tot județul, și locul 2.734 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 287.263 lei | 7.409 lei | 2 | 188.824 lei | 84.189 lei | 104.635 lei |
| 2024 | 275.243 lei | 23.819 lei | 2 | 203.271 lei | 106.045 lei | 97.226 lei |
| 2023 | 242.991 lei | 7.426 lei | 2 | 251.370 lei | 116.808 lei | 134.562 lei |
| 2022 | 263.946 lei | 133.502 lei | 2 | 269.525 lei | 142.389 lei | 127.136 lei |
| 2021 | 167.884 lei | 30.673 lei | 1 | 63.091 lei | 15.350 lei | 47.741 lei |
| 2020 | 71.694 lei | 6.802 lei | 1 | 24.983 lei | 7.916 lei | 17.067 lei |
| 2019 | 14.736 lei | 10.065 lei | 1 | 14.709 lei | 4.444 lei | 10.265 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.263 lei
- Venituri totale
- 287.341 lei
- Cheltuieli totale
- 277.059 lei
- Profit brut
- 10.282 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.409 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 165.463 lei
- Active circulante
- 23.361 lei
- Stocuri
- 19.695 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.666 lei
- Datorii
- 84.189 lei
- Capitaluri
- 104.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 275.243 lei
- Venituri totale
- 275.426 lei
- Cheltuieli totale
- 248.855 lei
- Profit brut
- 26.571 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.819 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 160.664 lei
- Active circulante
- 42.607 lei
- Stocuri
- 1.032 lei
- Creanțe
- -395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.970 lei
- Datorii
- 106.045 lei
- Capitaluri
- 97.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 242.991 lei
- Venituri totale
- 242.991 lei
- Cheltuieli totale
- 233.135 lei
- Profit brut
- 9.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 186.725 lei
- Active circulante
- 64.645 lei
- Stocuri
- 34.785 lei
- Creanțe
- 2.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.254 lei
- Datorii
- 116.808 lei
- Capitaluri
- 134.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului