CAFE BAQUE TO GO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 4 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- CAFE BAQUE TO GO S.R.L.
- CUI
- 41724760
- Nr. înmatriculare
- J2019003394139
- EUID
- ROONRC.J2019003394139
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- GAROFIȚEI, nr. 2, bl. L81, sc. C, et. 1, ap. 47, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900177
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAIDARGIU MARIUS-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 210 din 356 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Constanța, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 16.913 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124.428 lei | 6.837 lei | 1 | 36.541 lei | 39.269 lei | -2.728 lei |
| 2024 | 120.409 lei | -10.540 lei | 1 | 37.839 lei | 47.404 lei | -9.565 lei |
| 2023 | 111.157 lei | -1.429 lei | 1 | 42.991 lei | 42.016 lei | 975 lei |
| 2022 | 135.133 lei | -2.590 lei | 2 | 54.844 lei | 52.494 lei | 2.350 lei |
| 2021 | 149.749 lei | 11.483 lei | 2 | 45.387 lei | 40.785 lei | 4.602 lei |
| 2020 | 49.576 lei | 2.522 lei | 1 | 8.477 lei | 15.358 lei | -6.881 lei |
| 2019 | 2.130 lei | -9.603 lei | 0 | 6.326 lei | 15.729 lei | -9.403 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.428 lei
- Venituri totale
- 136.920 lei
- Cheltuieli totale
- 126.295 lei
- Profit brut
- 10.625 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.837 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.970 lei
- Active circulante
- 26.571 lei
- Stocuri
- 13.766 lei
- Creanțe
- 3.849 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.956 lei
- Datorii
- 39.269 lei
- Capitaluri
- -2.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.409 lei
- Venituri totale
- 135.753 lei
- Cheltuieli totale
- 142.468 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.715 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.540 lei
- Active imobilizate
- 9.970 lei
- Active circulante
- 27.869 lei
- Stocuri
- 9.321 lei
- Creanțe
- 540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.008 lei
- Datorii
- 47.404 lei
- Capitaluri
- -9.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.157 lei
- Venituri totale
- 129.328 lei
- Cheltuieli totale
- 129.600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.429 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 42.991 lei
- Stocuri
- 12.216 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.775 lei
- Datorii
- 42.016 lei
- Capitaluri
- 975 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 135.133 lei
- Venituri totale
- 152.752 lei
- Cheltuieli totale
- 153.990 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.238 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.590 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 54.844 lei
- Stocuri
- 6.002 lei
- Creanțe
- 1.415 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.427 lei
- Datorii
- 52.494 lei
- Capitaluri
- 2.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.749 lei
- Venituri totale
- 169.754 lei
- Cheltuieli totale
- 156.621 lei
- Profit brut
- 13.133 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.483 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 55 lei
- Active circulante
- 45.332 lei
- Stocuri
- 8.799 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.533 lei
- Datorii
- 40.785 lei
- Capitaluri
- 4.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.576 lei
- Venituri totale
- 56.924 lei
- Cheltuieli totale
- 53.833 lei
- Profit brut
- 3.091 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.522 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 273 lei
- Active circulante
- 8.204 lei
- Stocuri
- 3.356 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.848 lei
- Datorii
- 15.358 lei
- Capitaluri
- -6.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.130 lei
- Venituri totale
- 2.500 lei
- Cheltuieli totale
- 12.078 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.578 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.603 lei
- Active imobilizate
- 601 lei
- Active circulante
- 5.725 lei
- Stocuri
- 4.965 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 760 lei
- Datorii
- 15.729 lei
- Capitaluri
- -9.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9521 · Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului