C&O OLD CITY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 15 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- C&O OLD CITY S.R.L.
- CUI
- 48163142
- Nr. înmatriculare
- J40/8968/2023
- EUID
- ROONRC.J40/8968/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- SERG. GHEORGHE LĂȚEA, nr. 19, bl. C61, et. 1, ap. 1, CAMERA 3, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 61664
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CONSTANTIN OTILIA — administrator
- IOACHIM CĂTĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 151 din 327 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, municipiul București, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 76.799 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.102 lei | -696 lei | — | 41.718 lei | 5.879 lei | 35.839 lei |
| 2024 | 375.408 lei | 35.755 lei | 1 | 38.860 lei | 2.325 lei | 36.535 lei |
| 2023 | 84.896 lei | 15.580 lei | 1 | 20.000 lei | 4.420 lei | 15.580 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.102 lei
- Venituri totale
- 188.102 lei
- Cheltuieli totale
- 188.445 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 343 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 696 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 41.718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 781 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.937 lei
- Datorii
- 5.879 lei
- Capitaluri
- 35.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 375.408 lei
- Venituri totale
- 375.408 lei
- Cheltuieli totale
- 328.616 lei
- Profit brut
- 46.792 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.755 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.860 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.860 lei
- Datorii
- 2.325 lei
- Capitaluri
- 36.535 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.896 lei
- Venituri totale
- 84.896 lei
- Cheltuieli totale
- 68.484 lei
- Profit brut
- 16.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.580 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.000 lei
- Datorii
- 4.420 lei
- Capitaluri
- 15.580 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului