C & G ARCHITECTURE BUSINESS MANAGEMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 2 iulie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- C & G ARCHITECTURE BUSINESS MANAGEMENT SRL
- CUI
- 33343870
- Nr. înmatriculare
- J40/7880/2014
- EUID
- ROONRC.J40/7880/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 iulie 2014
Sediu social
- Adresă
- PUȚUL DE PIATRA, nr. 1, HOCH - PARTER, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10669
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 15 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.07.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICOLAU GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.208 lei | -32.334 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.208 lei | -32.334 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.208 lei | -32.334 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.208 lei | -32.334 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.122 lei | -32.248 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.622 lei | -32.748 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 874 lei | 33.622 lei | -32.748 lei |
| 2018 | — | -42 lei | — | 874 lei | 33.622 lei | -32.748 lei |
| 2017 | — | -150 lei | — | 916 lei | 33.622 lei | -32.706 lei |
| 2016 | 1.547 lei | -3.539 lei | 1 | 1.336 lei | 33.891 lei | -32.555 lei |
| 2015 | 7.396 lei | -26.892 lei | 1 | 2.180 lei | 31.196 lei | -29.016 lei |
| 2014 | 0 lei | -2.324 lei | — | 1.038 lei | 3.162 lei | -2.124 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.208 lei
- Capitaluri
- -32.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.208 lei
- Capitaluri
- -32.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.208 lei
- Capitaluri
- -32.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.208 lei
- Capitaluri
- -32.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.122 lei
- Capitaluri
- -32.248 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.622 lei
- Capitaluri
- -32.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.622 lei
- Capitaluri
- -32.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 42 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 33.622 lei
- Capitaluri
- -32.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Active imobilizate
- 874 lei
- Active circulante
- 42 lei
- Stocuri
- 160 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -118 lei
- Datorii
- 33.622 lei
- Capitaluri
- -32.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.547 lei
- Venituri totale
- 1.547 lei
- Cheltuieli totale
- 5.051 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.504 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.539 lei
- Active imobilizate
- 875 lei
- Active circulante
- 461 lei
- Stocuri
- 160 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 301 lei
- Datorii
- 33.891 lei
- Capitaluri
- -32.555 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.396 lei
- Venituri totale
- 7.396 lei
- Cheltuieli totale
- 34.065 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.669 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.892 lei
- Active imobilizate
- 875 lei
- Active circulante
- 1.305 lei
- Stocuri
- 160 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.145 lei
- Datorii
- 31.196 lei
- Capitaluri
- -29.016 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.324 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.324 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.324 lei
- Active imobilizate
- 875 lei
- Active circulante
- 163 lei
- Stocuri
- 160 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 3.162 lei
- Capitaluri
- -2.124 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (1)
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului