C & B SOCIAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, înmatriculată la 29 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- C & B SOCIAL S.R.L.
- CUI
- 45143965
- Nr. înmatriculare
- J2021003731227
- EUID
- ROONRC.J2021003731227
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- MOLDOVEI, nr. 1, et. 7, ap. 116, cam. 2, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași
- Localitate
- Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași
- Cod poștal
- 707085
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FRIJ BOGDAN — administrator
- FRIJ COSTINEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 16 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9699, județul Iași, peste 94% dintre firmele clasei. Locul 11.939 din 25.031 în tot județul, și locul 8.550 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258.448 lei | 59.410 lei | 1 | 98.075 lei | 47.487 lei | 59.650 lei |
| 2024 | 225.282 lei | 26.939 lei | 1 | 102.798 lei | 75.619 lei | 27.179 lei |
| 2023 | 245.415 lei | 94.060 lei | 0 | 71.403 lei | 11.549 lei | 68.190 lei |
| 2022 | 299.272 lei | 118.909 lei | 2 | 120.006 lei | 10.683 lei | 119.149 lei |
| 2021 | 41.816 lei | 11.012 lei | 1 | 21.847 lei | 10.845 lei | 11.212 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.448 lei
- Venituri totale
- 258.416 lei
- Cheltuieli totale
- 185.238 lei
- Profit brut
- 73.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.002 lei
- Active circulante
- 77.073 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.883 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.190 lei
- Datorii
- 47.487 lei
- Capitaluri
- 59.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 225.282 lei
- Venituri totale
- 225.282 lei
- Cheltuieli totale
- 196.135 lei
- Profit brut
- 29.147 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.939 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.744 lei
- Active circulante
- 84.054 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.917 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.137 lei
- Datorii
- 75.619 lei
- Capitaluri
- 27.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.415 lei
- Venituri totale
- 245.415 lei
- Cheltuieli totale
- 148.901 lei
- Profit brut
- 96.514 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.060 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.944 lei
- Active circulante
- 62.459 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.199 lei
- Datorii
- 11.549 lei
- Capitaluri
- 68.190 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 9011 · Activități de creație literară și compoziție muzicală (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 27 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului