C & A SMART FOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 24 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- C & A SMART FOOD S.R.L.
- CUI
- 46365820
- Nr. înmatriculare
- J2022001617038
- EUID
- ROONRC.J2022001617038
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- CPT. ION BECLEANU, nr. 2, bl. D2, sc. A, ap. 2, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
- Cod poștal
- 115100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIOBĂNICĂ SILVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 162 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Argeș, peste 94% dintre firmele clasei. Locul 2.439 din 20.151 în tot județul, și locul 494 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.295.343 lei | 330.247 lei | 30 | 504.524 lei | 324.077 lei | 180.447 lei |
| 2024 | 1.965.328 lei | 118.528 lei | 34 | 790.725 lei | 671.997 lei | 118.728 lei |
| 2023 | 1.023.992 lei | 94.177 lei | 17 | 295.884 lei | 201.507 lei | 94.377 lei |
| 2022 | 355.669 lei | 49.508 lei | 14 | 120.748 lei | 71.040 lei | 49.708 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.295.343 lei
- Venituri totale
- 2.295.344 lei
- Cheltuieli totale
- 1.898.146 lei
- Profit brut
- 397.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 330.247 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.936 lei
- Active circulante
- 501.588 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 470.773 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.815 lei
- Datorii
- 324.077 lei
- Capitaluri
- 180.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.965.328 lei
- Venituri totale
- 1.965.328 lei
- Cheltuieli totale
- 1.796.190 lei
- Profit brut
- 169.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 118.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 104.549 lei
- Active circulante
- 686.176 lei
- Stocuri
- 4.725 lei
- Creanțe
- 676.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.731 lei
- Datorii
- 671.997 lei
- Capitaluri
- 118.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.023.992 lei
- Venituri totale
- 1.023.992 lei
- Cheltuieli totale
- 919.575 lei
- Profit brut
- 104.417 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.177 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 295.884 lei
- Stocuri
- 4.725 lei
- Creanțe
- 271.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.275 lei
- Datorii
- 201.507 lei
- Capitaluri
- 94.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului