BZH MANAGEMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 16 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- BZH MANAGEMENT S.R.L.
- CUI
- 14958616
- Nr. înmatriculare
- J23/970/2021
- EUID
- ROONRC.J23/970/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU CEL BUN, nr. 22-28, PIPERA, T16, PA296, LOT 1, C1, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 15.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SEBASTIEN DELEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 93 din 191 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6311, județul Ilfov, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 23.559 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193.347 lei | 67.965 lei | — | 2.477.338 lei | 1.222.415 lei | 1.259.144 lei |
| 2024 | 356.953 lei | 233.340 lei | — | 2.597.576 lei | 1.406.397 lei | 1.191.179 lei |
| 2023 | 127.389 lei | -77.406 lei | — | 1.615.830 lei | 1.380.108 lei | 235.722 lei |
| 2022 | — | -156.940 lei | 1 | 1.558.609 lei | 1.240.550 lei | 318.059 lei |
| 2021 | — | -137.417 lei | 1 | 1.249.093 lei | 774.094 lei | 474.999 lei |
| 2020 | 231.772 lei | 46.876 lei | 1 | 1.380.019 lei | 769.141 lei | 612.416 lei |
| 2019 | 255.740 lei | 73.984 lei | 1 | 1.362.599 lei | 770.672 lei | 565.540 lei |
| 2018 | 134.918 lei | 31.247 lei | 1 | 1.424.560 lei | 907.352 lei | 491.556 lei |
| 2017 | 109.400 lei | -19.095 lei | 1 | 1.407.901 lei | 924.202 lei | 457.124 lei |
| 2016 | 107.616 lei | -30.867 lei | 1 | 1.409.968 lei | 907.873 lei | 476.219 lei |
| 2015 | 125.099 lei | -4.645 lei | 1 | 1.493.085 lei | 960.172 lei | 507.086 lei |
| 2014 | 109.910 lei | 8.643 lei | 1 | 1.065.698 lei | 926.064 lei | 114.146 lei |
| 2013 | 106.994 lei | -185.456 lei | 1 | 1.124.108 lei | 993.373 lei | 105.503 lei |
| 2012 | 177.896 lei | 2.843 lei | 1 | 1.032.120 lei | 719.742 lei | 290.959 lei |
| 2011 | 101.612 lei | -65.669 lei | 1 | 1.125.703 lei | 687.893 lei | 414.399 lei |
| 2010 | 153.953 lei | -31.528 lei | 1 | 1.203.157 lei | 701.132 lei | 480.068 lei |
| 2009 | 403.814 lei | 51.677 lei | 1 | 1.207.448 lei | 673.911 lei | 511.597 lei |
| 2008 | 157.502 lei | -180.097 lei | 1 | 1.150.043 lei | 666.907 lei | 485.021 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 193.347 lei
- Venituri totale
- 245.884 lei
- Cheltuieli totale
- 166.363 lei
- Profit brut
- 79.521 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.526.966 lei
- Active circulante
- 950.372 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 379.698 lei
- Datorii
- 1.222.415 lei
- Capitaluri
- 1.259.144 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 356.953 lei
- Venituri totale
- 444.282 lei
- Cheltuieli totale
- 167.551 lei
- Profit brut
- 276.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 233.340 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.585.443 lei
- Active circulante
- 1.012.133 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52.288 lei
- Casa și conturi la bănci
- 460.956 lei
- Datorii
- 1.406.397 lei
- Capitaluri
- 1.191.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 127.389 lei
- Venituri totale
- 145.261 lei
- Cheltuieli totale
- 222.667 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 77.406 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.406 lei
- Active imobilizate
- 941.412 lei
- Active circulante
- 674.418 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.123 lei
- Casa și conturi la bănci
- 125.316 lei
- Datorii
- 1.380.108 lei
- Capitaluri
- 235.722 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.516 lei
- Cheltuieli totale
- 161.456 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 156.940 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 156.940 lei
- Active imobilizate
- 1.002.544 lei
- Active circulante
- 556.065 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.925 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.421 lei
- Datorii
- 1.240.550 lei
- Capitaluri
- 318.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 161.740 lei
- Cheltuieli totale
- 294.402 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 132.662 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 137.417 lei
- Active imobilizate
- 1.050.198 lei
- Active circulante
- 198.895 lei
- Stocuri
- 1.472 lei
- Creanțe
- 2.506 lei
- Casa și conturi la bănci
- 194.917 lei
- Datorii
- 774.094 lei
- Capitaluri
- 474.999 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 231.772 lei
- Venituri totale
- 235.826 lei
- Cheltuieli totale
- 186.827 lei
- Profit brut
- 48.999 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.268.977 lei
- Active circulante
- 111.042 lei
- Stocuri
- 1.472 lei
- Creanțe
- 2.074 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.496 lei
- Datorii
- 769.141 lei
- Capitaluri
- 612.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 255.740 lei
- Venituri totale
- 259.418 lei
- Cheltuieli totale
- 182.877 lei
- Profit brut
- 76.541 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.984 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.294.716 lei
- Active circulante
- 67.883 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.181 lei
- Datorii
- 770.672 lei
- Capitaluri
- 565.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.918 lei
- Venituri totale
- 162.134 lei
- Cheltuieli totale
- 127.245 lei
- Profit brut
- 34.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.247 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.353.976 lei
- Active circulante
- 70.584 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.380 lei
- Datorii
- 907.352 lei
- Capitaluri
- 491.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.400 lei
- Venituri totale
- 117.327 lei
- Cheltuieli totale
- 133.140 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.813 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.095 lei
- Active imobilizate
- 1.287.365 lei
- Active circulante
- 120.536 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.605 lei
- Datorii
- 924.202 lei
- Capitaluri
- 457.124 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.616 lei
- Venituri totale
- 126.781 lei
- Cheltuieli totale
- 154.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.503 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.867 lei
- Active imobilizate
- 1.350.994 lei
- Active circulante
- 58.974 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 17.120 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.854 lei
- Datorii
- 907.873 lei
- Capitaluri
- 476.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.099 lei
- Venituri totale
- 144.044 lei
- Cheltuieli totale
- 144.881 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 837 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.645 lei
- Active imobilizate
- 1.401.193 lei
- Active circulante
- 91.892 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 49.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.134 lei
- Datorii
- 960.172 lei
- Capitaluri
- 507.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 109.910 lei
- Venituri totale
- 140.830 lei
- Cheltuieli totale
- 128.349 lei
- Profit brut
- 12.481 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.643 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 955.743 lei
- Active circulante
- 109.955 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 49.643 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.312 lei
- Datorii
- 926.064 lei
- Capitaluri
- 114.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 106.994 lei
- Venituri totale
- 134.407 lei
- Cheltuieli totale
- 315.830 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 181.423 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 185.456 lei
- Active imobilizate
- 1.022.690 lei
- Active circulante
- 101.418 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 74.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.193 lei
- Datorii
- 993.373 lei
- Capitaluri
- 105.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 177.896 lei
- Venituri totale
- 204.180 lei
- Cheltuieli totale
- 195.212 lei
- Profit brut
- 8.968 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.843 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 890.583 lei
- Active circulante
- 141.537 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 63.811 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.726 lei
- Datorii
- 719.742 lei
- Capitaluri
- 290.959 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 101.612 lei
- Venituri totale
- 139.790 lei
- Cheltuieli totale
- 201.265 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.475 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65.669 lei
- Active imobilizate
- 1.008.551 lei
- Active circulante
- 117.152 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 58.081 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.071 lei
- Datorii
- 687.893 lei
- Capitaluri
- 414.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 153.953 lei
- Venituri totale
- 185.422 lei
- Cheltuieli totale
- 211.268 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 25.846 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 31.528 lei
- Active imobilizate
- 1.063.914 lei
- Active circulante
- 139.243 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 118.801 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.442 lei
- Datorii
- 701.132 lei
- Capitaluri
- 480.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 403.814 lei
- Venituri totale
- 418.529 lei
- Cheltuieli totale
- 354.296 lei
- Profit brut
- 64.233 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 51.677 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 1.114.928 lei
- Active circulante
- 92.520 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 79.146 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.374 lei
- Datorii
- 673.911 lei
- Capitaluri
- 511.597 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 157.502 lei
- Venituri totale
- 160.075 lei
- Cheltuieli totale
- 336.169 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 176.094 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 180.097 lei
- Active imobilizate
- 918.334 lei
- Active circulante
- 231.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 132.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.357 lei
- Datorii
- 666.907 lei
- Capitaluri
- 485.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (6)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2002
- Înregistrare în scopuri de TVA